Шампунь проти перхоті Oyster

CUTINOL Stardust Shampoo активно видаляє перхоть  не пошкоджуючи нормальну мікрофлору  шкіри голови, запобігає його появленню і володіє бактерицидними, заспокійливими речовинами. Збагачений комплексом із рослинних екстрактів: кунжуту з оливкового та соснового масла, хни та чайного дерева, відновлює волосся, надає йому енергію та блиск. Екстракт чайного дерева,який входить до складу шампуню проти перхоті, володіє проти грибковими, антибактеріальними і проти вірусними  властивостями, ефективно бориться з проблемою перхоті  і повишеною чутливістю шкіри голови. Ефективне масло сосни, зміцнює волосся  попереджає випадіння волосся , володіє хорошими антисептичними і противосептичними  діями. Завдяки екстракту хни – натуральному кондиціонеру  і оксид анту, шампунь зміцнює  корені волосся, видаляє перхоть та  запальні процеси шкіри голови.

Уже  безліч років оливкове дерево використовувалось в різних засобах для підтримки  красоти волосся , завдяки своїм унікальним властивостям масло оливи нормалізує  гідро баланс шкіри голови та волосся, відновлює по всій довжині , на довгий час насичує здоров’ям та блиском.  Компоненти,які входять до складу шампуню проти перхоті, ефективно працюють, як з шкірою голови  так і з волоссям  по всій довжені. Результат – здорова шкіра голови та доглянуте волосся.

Спосіб використання:  нанесіть не обхідну кількість шампуню на шкіру голови та по всій довженні волосся, масажуючи до появи піни. Змити теплою водою  і повитирайте волосся полотенцем. Повторно нанесіть продукт,  залишіть його на  волоссі протягом 2-3 хвилин. Змийте теплою водою.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas