Трендові стрижки 2012

Жіночі стрижки 2012

 

Пік популярності у цьому році- жіночність. Перемогу отримали стрижки з довгим волоссям. Саме вони найкраще підкреслюють граціозність, витонченість і чуттєвість прекрасної статі. Трендом стали прямі та каскадні стрижки з густою чолкою. Не менш актуальні стрижки без чолки. Гладке та пряме волосся мрія кожної модниці у цьому році. У компанії Rixus Вам можуть допомогти вибрати засоби для випрямлення волосся.

 


 

В укладках таких стрижок пропонуємо робити начісування на стрижку без чолки. Без романтичного акценту цієї весни не обійтись.  Модним буде розпущене довге волосся з витонченими локонами у стилі Крістіан Діор. Актуальними відтінками стануть каштановий та темно-русий.

 


 

 

В сезоні незвичайно популярним будуть стрижки «каре».Каре може повторювати овал лиця з довгою по краях і короткою по центру чолкою. Волосся середньої довжини влаштовує творчий безлад на голові. Однак в основі цього безладу є професійно виконана стрижка.

 

 


Популярними у цьому сезоні будуть стрижки ретро. Стрижка паж  чудово підкреслить цей стиль. Вона переплітає сучасну моду з минулим століттям. Модними відтінками для блондинок стануть платиновий і попелястий,для темноволосих красунь каштановий,чорний і шоколадний. М’які природні тона  набудуть глибоких відтінків,завдяки новітнім методам професійних колористів.

 

 

 


На корткі стрижки здатні найсміливіші та креативні жінки.У цьому році модниць потішать стильні зачіски з асиметричною,рваною,густою чолкою,видовжені пасма з сочними відтінками. Актуальна стрижка«під хлопчика» на основі «боб» з безладною чолкою і нечітким розділом. «Боб» може бути гладким,об’ємним або класичним-вибір за Вами. Фішка коротких стрижок-випрямлене волосся,і звичайно модний колір волосся. Для світловолосих-платиновий блонд,темноволосих-шоколадне мілірування.

 

 

 Чоловічі стрижки 2012

Чоловіки теж хочуть і вміють добре виглядати і бути модними, на цих сторінках ми виклали чоловічі стрижки 2012 . Є представники сильної статі, які приділяють своєму зовнішньому вигляду, в тому числі зачісці, не менше часу, ніж жінки. На деяких фото можна помітити, що в 2012 році чоловічі стрижки стали більш ефектними.На фото представлена елегантна чоловіча стрижка для прямого середнього волосся.

 

 

 


Фото суворої стрижки для чоловіків – новинка 2012 року. Може бути повсякденною діловою стрижкою для менеджерів та інших офісних працівників.

 

 

 

 


Повна протилежність попереднього зразка. Модна спортивна стрижка для активних хлопців. Більше підійде для літнього сезону.

 

 


 

Ще одна чоловіча стрижка 2012 зі спокійними прямими лініями. Якщо ви володієте густим волоссям і ведете розмірений спосіб життя, то зачіска з фото для вас.

 

 

 


 

Як би не мінялася мода з часом, все ж модні короткі чоловічі стрижки залишаються найбільш популярними серед чоловіків. Та й більшість дівчат також воліють бачити своїх хлопців коротко стриженими. Подібні зачіски можуть бути цілком різноманітними. Відомо одне, коротка стрижка може бути і строго-діловою, і спортивною, і звичайного повсякденного типу. Ідеальний варіант модної чоловічої стрижки для хлопців зі спортивною статурою і дуже короткими волоссям.

 


 

Модна чоловіча стрижка для волосся довжиною до шиї. Також вимагає щоденного довготривалого догляду.

 

 

 


VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas