Косметика для засмаги

Косметика для засмаги Tannymax Brown

Компанія «RIXUS» пропонує Вам торгову марку Tannymax – це спеціалізована, професійна лінія косметики, яка включає засоби до і після засмаги в солярії.

Виробник лінії Tannymax – німецька компанія «Body Cosmetics», найбільший виробник в світі косметики для засмаги в солярії. Спеціалісти цієї компанії зібрали в одне ціле всі передові технології і накопичений досвід в області косметології, створили новітню косметику для засмаги в солярії на основі активних природніх компонентів, вітамінів і рослинних екстрактів.

Основні характеристики лінії для засмаги Tannymax:

— гіпоалиргенна лінія для засмаги;

— призначена для людей, які очікують екстра результатів від засмаги;

— всі види кремі підходять для всіх типів шкіри;

— швидко впитуються;

— не залишають слідів на шкірі;

— великий вміст поживних речовин та рослинних екстрактів;

— широкий асортимент продукції;

— надає максимально довгий результат засмаги;

Компоненти серії BROWN призначені дарувати Вашій шкірі глибоку та довгу засмагу і насолоджуватись фруктовим, та екзотичним запахом. Вітамінний комплекс захищає Вашу шкіру від зовнішніх негативних впливів. Алоє-вера обережно дивиться за Вашою шкірою під час та після засмаги.

Exotic & Fruity Intansity 125мл/15мл

Інтенсивна, глибока засмага з запахом екзотичних фруктів.

Зволожуючий екстракт папайї обережно ставиться до Вашої шкіри. Запах екзотичних фруктів дарує Вам незабутні враження. Інтенсивно поживлює, тонізує, зволожує шкіру, забезпечуючи при цьому хорошу засмагу.

— швидка поява базової засмаги;

— поживлює та  зволожує шкіру;

— запобігає появі зморщин;

— тонізує та створює чітку засмагу;

Основні компоненти : меланін, алоє-вера, вітаміни А, С, Е. гліцерин, кокосове масло, екстракт папайя і ананаса або персика, екстракт хлопку, соняшникове масло.

Exotic & Fruity Funatic 125мл/15мл

Швидка засмага з запахом екзотичних фруктів і з фруктовим ароматом.

Легкий лосьйон для швидкого ефекту засмаги. Запах папайя або персика подарує Вам незабутні відчуття та насть насолоди від сеансу засмаги професійними кремами від виробника Tannymax. Цінні речовини по догляду за шкірою зроблять її гладкою і шовковистою, і надасть Вашій шкірі неповторного бронзо витого відтінку.

— для обличчя та тіла;

— захищає шкіру;

— хороше зволоження;

— освіжає та надає блиску шкірі;

Характеристика: меланін, натуральний екстракт цукрової тростини, алоє-вера, вітаміни А, С, Е, масло масляного дерева, гліцерин, кокосове масло, екстракт папайя або персика, екстракт хлопка.

Tropical Beyouty125мл/15мл

Ідеальне завершення і закріплення Вашої засмаги з тропічним ароматом.

Завдяки вмісту корисних компонентів в лосьйоні Ваша засмага набуде ідеального вигляду та блиску. Поживні компоненти обережно відносяться до Вашої шкіри та поживлюють її корисними вітамінами. Ваша шкіра після сеансу засмаги надасть молодості та краси.

— закріплюючий лосьйон;

— для лиця та тіла;

— для всіх типів шкіри;

— тонізує, зволожує та надає природного блиску;

Основні компоненти: меланін, натуральний екстракт цукрової тростини, алоє-вера, Вітамін А, С, Е, масло масляного дерева, екстракт хлопка, екстракт ананаса, сонячне масло, екстракт папайя та персика.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas