Догляд за волоссям

Погодьтесь, що чисте, сухе та доглянуте волосся, змінює красу жінки і робить її привабливішою.

Кожна жінка може мати привабливе волосся, потрібно лиш приділити йому увагу, адже його стан залежить тільки від нас самих. В догляді за волосся важливо правильно підбирати потрібну косметику для типу волосся, оскільки на сьогоднішній день, професійної косметики, безліч.

Компанія RIXUS пропонує широкий асортимент продукції для догляду за волоссям, а саме провідних італійських марок: Fanola, Oyster. Завдяки професійній косметиці для волосся Ви досягатимете бажаного результату. Також Ви можете придбати лікувальні серії – проти перхоті, жирної шкіри голови, проти випадіння волосся. В нас Ви отримаєте повну консультацію досвідчених менеджерів та корисні поради у використанні.

Волосся поділяється на декілька типів: сухе волосся, жирне волосся, м’яке, жорстке, грубе і тонке, виснажене, фарбоване та здоровее волосся, адже здоровее  волосся також потребує певного догляду.

Нормальне волосся - пружне, шовковисте, еластичне, блискуче. Що не піддавалося хімічному впливу: фарбуванню, знебарвленню та завивці.

Нормальне волосся відбиває світло, переливається на сонці. Якості цього волосся зберігаються протягом декількох днів після миття голови. Даний тип волосся також вирізняється еластичністю; майже не січеться і легко розчісується незалежно чи волосся сухе або вологе.

Добре вкладається, тримає форму. Доглядати за волоссям слід за допомогою засобів рекомендованих для нормального типу.

Жирне волосся - масне, з характерним блиском, злипається, не тримає об’єму, погано піддається укладці, прилизане і швидко засолюється після миття. Це відбувається через надмірну активність сальних залоз шкіри голови. Через даний тип, як у чоловіків, так і у жінок відбувається більш пришвидшене випадання волосся, та зовнішній не зовсім привабливий. Для догляду за жирними волоссям використовують засоби, що зменшують саловиділення шкіри.

Сухе волосся - позбавлене природнього блиску, тьмяне і ламке, січеться на кінчиках, сплутується, важко розчісується і погано вкладається. Сухе волосся може бути таким, як і від природи також волосся може бути сухим і через часту хімічну завивку і довготривале перебування на сонці. Досить часто сухе волосся супроводжує дрібна суха лупа. Нерідко сухе волосся — це результат неправильного догляду, а не наслідок пониженої активності сальних залоз. Сухе волосся вимагає в нас уважного ставлення. Для миття волосся краще використовувати креми, шампуні, що містять біологічно активні речовини, такі, як лецитин, вітамін B5, екстракт ромашки, липового цвіту, м’яти, паростків пшениці. Також для сухого волосся використовують спеціальні маски. Маски пришвидшують ріст волосся, роблять його менш сухим та більш природнім. Спочатку маску втирають у шкіру голови, а потім ретельно наносять на волосся по всій довжині. Голову обгортають рушником на 20-70 хвилин, щоб маска добре абсорбувалась волосиною.

Тонке волосся — головне, чого йому не вистачає — це додаткового обсягу. Як правило, воно легко сплутується, а зачіска швидко втрачає форму. Крім того, воно більше схильне до будь-яких зовнішніх впливів і вимагає максимально обережного поводження, особливо після фарбування та хімічної завивки. Зазвичай діаметр тонкого волосся менший за діаметр нормального. Для такого типу волосся слід використовувати, професійні маски та шампуні, які роблять його більш насиченим та важчим і надають волосся природного блиску.

Купити чи придбати перукарський інструмент Вам потрібно лише зателефонувати за номером телефону та проконсультуватись з менеджером.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas