Утюжок, випрямляч для укладки волосся

Вибрати хороший утюжок не так просто, це знає кожна сучасна жінка.

При використанні щипців рекомендується основну масу волосся закріпити на маківці голови і відокремлюючи невеликими прядками волосся, вирівнювати. Чим жорсткіше волосся тим тонкіші повинні бути пластини випрямляча.  Різноманітність вибору праски ставить нам нелегкий вибір, щоб не помилитись краще звернути до консультантів,які допоможуть та підкажуть.

При правильному виборі утюжка слід зазначити, що потрібно звертати свою увагу на його покриття, найкращим покриттям на сьогоднішній ден являється нано-турмалінові пластини, фірму виробника, до якого розряду щипці відносяться вони повинні бути професійними, оскільки професійний випрямляч не шкодить волоссю та надає максимального ефекту вашій укладці.

Поверхня пластин: у продажі є багато варіантів від металевих до новітніх розробок, тому слід уважно придивлятись до утюжка. З точки зору безпеки волосся слі обирати щипці з керамічним, титановим, турмаліновим та нано-турмаліновим покриттям, завдяки цій поверхні Ви збережете волосся здоровим та красивим. Також турмалінові поверхні покриті іонами, які надають вашому волоссяю блиску та природного вигляду і воно не намагнічується, і Ви досягаєте бажаного результату. Тому зупинивши свій вибір на утюжках з турмаліновим покриттям Ви не пошкодуєте у своєму виборі.

Терморегулятор: також відіграє немалу роль у виборі та роботі утюжка. Праска з терморегулятором набагато зручніша у використанні. Завдяки терморегулятору Ви уникаєте пошкодження волосся, оскільки виа самі налаштовуєте температуру за власним бажанням. Також в продажі є багато варіантів для створення гофрованого чи хвилястого волосся, які можна використовувати для створення стильної зачіски та підкреслити Вашу вроду.

Виробники випрямлячів: на сьогоднішній день в нас є велкий вибір утюжків відомих та провідних компаній – Moser, GAMA, BaByliss, Hair Master… Компанія «RIXUS» є дистриб’ютором професійного перукарського інструменту, в нас Ви зможете купити утюжок на будь-який вибір, найнижча ціна, та проконсультуватись в досвідчених менеджерів і отримати повне гарантійне обслуговування.

Не забувайте, якою б дорогою праска не була, Вам все одно потрібно мати при собі засоби для догляду за волосся, оскільки вони зменшують пошкодження волосся ат надаватимуть йому більш ефектного вигляду. Пам’ятайте здорове волосся – запорука успіху.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas