Фени, сушки — для укладки волосся

BABV2RE RIXUS

Професійний фен, сушка, ідеальний вибір для сучасної жінки

В наш час електричні фени незмінним помічником для сучасної жінки.

Якщо купити  побутову техніку Ви обмірковуєте тижнями, то при необхідності купити сушку для волосся – рішення приходить раптово та не потребує зволікань. Як краще обрати фен, який підійде та задовольнить Ваші потрібності.

На сьогоднішній день ми маємо широкий вибір фенів, які мають безліч різноманітних моделей та функцій, тому до такого вибору краще ставитись з увагою.

Перш ніж відправитись в магазин та купити нову сушку, слід задуматись для яких саме цілей вона буде використовуватись. Якщо Ви використовуєте фен в домашніх умовах для укладки волосся, Вам слід зупинити свій вибір на сушці з меншою кількістю функцій для зручної та безтурботної укладки. Якщо ви часто подорожуєте то Вам слід купити дорожній фен, який не займатиме багато місця у Вашій валізі та буде зручним у використанні. Все таки більшість жінок любить експериментувати з укладками та створювати шедеври з своїм волоссям в домашніх умовах, якщо Ви відноситись до їх числа то Вам слід обирати фен з потужним двигуном та додатковими функціями, які полегшать роботу та нададуть вам бажаного результату.

Багато продавців радить купити сушку лише за рахунок її бренду та ціни, оскільки чим вища ціна тим кращий фен, не ведіться на їхні підвохи. Зверніться до професіоналів та порадьтеся отримайде повну консультацію по використанні та гарантії даного фену. Тому, компанія «RIXUS» надає Вам широкий спектр продукції, причому професійної, в тому числі і професійні фени. Сушки відомих виробників таких як: BaByliss, Moser, GAMA, Coifin, Parlux, HairMaster Слід зазначити, що потужність сушки не впливає на її ціну. Оскільки у Вас тонке волосся не поспішайте купити потужний фен, тому що для Вас ідеальний варіант – це потужність не більше 2000W, завдяки слабшому мотору волосся не буде сильно нагріватись та не ламатиметься. Тому тільки в нас Ви знайдете сушку на будь-який смак з потужним та менш потужними мотором не зволікайте зробіть свій вибір та не пошкодуєте.

Також при купівлі сушки слід звернути увагу на характеристику – кількість режимів температури та режими подачі повітря. Завдяки декільком режимам нагріву спіралі та подачі повітря Ви зможете регулювати та створювати дизайн укладки за власним бажанням. Чим більша кількість режимів у фена тим більше комбінацій Ви зможете використати. Також не забувайте про кнопку подачі миттєвого холодного повітря, що надасть Вам змогу краще вкласти волосся і отримати бажаний результат. Також фен має властивість іонізації – це іони срібла, які надаватимуть вашому волоссю блиску та природного вигляду та воно не буде намагнічуватись (електризуватись), як від Вашої старої сушки.

Важливим критерієм, можна сказати найважливішим, при купівлі фену ви повинні звертати свою увагу на надійність та якість даної сушки. Як взнати чи варто його купувати, зверніться до нас і ми вам надамо гарантію на будь-яку одиницю товару та повне сервісне обслуговування. Придбавши в нас фен Ви не пошкодуєте і отримаєте повну консультацію та корисні поради у використанні.

Отже, при користуванні сушкою не забувайте про спеціальні засоби для створення об’ємної укладки вашого волосся, а також для захисту від впливу високої температури. В цьму Вам допоможе компанія «RIXUS», яка займається повним обсягом професійної косметики для волосся, тут ви зможете підібрати будь-яку річ для полегшення роботи та створення максимального об‘єму Вашому волоссю.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas