Для Бізнесу


OYSTER Cosmetics

Perlacolor – стійка крем-краска для волосся

Стійка крем-фарба Perlacolor – революція в кольорі. Торгова марка OYSTER professional пропонує Вашій увазі інтенсивну гаму кольорів, ідеальне покриття сивини, стійкий і блискучий колір. Perlacolor – вірний союзник перукарів в досягненні хороших результатів. Вхідні до складу фарби алое вера і унікальне масло моной захищає волосся і відновлює їх структуру. Широкий діапазон кольорів збільшує можливості праці майстра.

Алое Вера – зволожує пом’якшує волосся, запобігаючи анти окисникові дії.

Збагачена мінералами, вітамінами і ферментами алое володіє зволожуючим та розгладжуючим ефектом.

Новинкою в складі крем-фарби Perlacolor – масло моной. В перекладі з Таїті масло моной означає «священне масло».

Техніці виготовлення масла моной майже 2000 років. Тільки молоді не розкриті бутони Gardenia Taitensis, зібрані вручну, додаються до кокосового масла першого класу. Масло Моной володіє першокласними заспокоюючими, відновлюючи ми та пом’якшуючими діями.

Також в торговій марці OYSTER – стійка без аміачна крем-фарба, яка збагачена алое вера і ефірним маслом моной. Це ідеальний вибір для тих хто надає перевагу безпечному та натуральному результату. При цьому зафарбовує сивину волосся на 50%.

В крем-фарбі Perlacolor Ви ззнайдете все те, що необхідно Вашому волоссю!


WEST GARDA Academy

    Академія West Garda – сучасний навчальний заклад багатолітньою історією. На даний момент Академія належить компанії Oyster Cosmetics і спрямована на професійне навчання колористів, технологів, а також майстрів, бажаючих вдосконалити свої навики. Вона являє собою діючи лабораторію, яка чітко тестує всю виробничу продукцію Oyster Cosmetics при цьому залишаючись культурним центром і законодавцем найновіших тенденцій в сфері перукарського мистецтва.

Академія розташована дивовижному живописному місці на березі озера Гарда. На її території розташований ексклюзивний 4-х зірковий готель, екзотичний парк, басейн та ігрові майданчики, що надають максимальний комфорт відпочинку і навчанню.

Вперше в Україні майстри, показавши кращі результати роботи з Oyster Cosmetics, будуть мати можливість пройти навчання а Академії West Garda, при цьому генеральний дистриб’ютор Oyster Cosmetics бере на себе частину витрат і Ви зможете поєднати навчання з незабутнім відпочинком на курорті в Італії.

Академія має в своєму розпорядженні декілька спеціальних обладнаних студій, де набуті теоретичні знання майстра можуть закріпитись на практиці.


KERATIN

система для реконструкції пошкодженого волосся

 

Шампунь з кератином для реконструкції волосся, 250/1000 мл

Шампунь для реконструкції пошкодженого та сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами, пропонує першу фазу відновлюю чого комплексу. Шампунь м’яко очищає волосся і шкіру голови, підготовлюючи їх до наступного етапу. Комплекс Ayurveda Mix, запозичений з індійської традиції, включає в себе екстракти кунжуту, оливкового масла, хни, бакопи і меллії, відновлює волосся, надає їм енергії, блиску та шовковистості.

Сироватка з кератином для реконструкції волосся, 150 мл

Сироватка для реконструкції пошкодженого та сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами, пропонує другу фазу відновлюю чого комплексу. Діє на шкіру голови та волосся, сприяє зміцненню корінців і стимулює ріст здорового волосся. Збагачена екстрактом бакопи, сироватка діє, як анти окисник і нормалізує кровообіг шкіри голови. Фруктові кислоти абсорбуються на волоссі та уповільнюють його старіння і забезпечують оптимальне збагачення шкіри голови киснем та поживними речовинами.

Маска з кератином для реконструкції волосся, 200/500 мл

Маска для реконструкції пошкодженого та сухого волосся з кератином та рослинними екстрактами. Ayurveda Mix пропоную третю фазу відновлюю чого комплексу. Завдяки природному білку – кератин запобігає пористому та ламкому волоссю, дозволяє відновити пошкоджену структуру волосся. Екстракт оливи володіє унікальними вітамінізуючими та кондиціонуючими можливостями, відновлює волосся по всій довжині, засвоюється та робить його блискучим і шовковистим.

Застосування:

1.      Нанести необхідну кількість шампуню на поверхню голови і по всій довжині волосся, масажуючи до появи піни. Змити теплою водою і просушити волосся рушником. При необхідності повторно нанести шампунь і залишити на 2-3 хвилини. Змити теплою водою. Перехід на другу фазу ке ратинового відновлення з використанням сироватки для реконструкції волосся.
2.      Після миття шампунем для реконструкції, просушити волосся рушником і нанести сироватку рівномірно по всій поверхні шкіри голови та по довжині волосся, ніжно промасувати, щоб сироватка абсорбувалась волоссям. Не змивати. Залишити на 2-3 хвилини і перейти до третьої фази з використанням маски для реконструкції волосся.
3.      Після миття шампунем для реконструкції і використання сироватки для реконструкції волосся, почекати 2-3 хвилини та рівномірно нанести маску по всій довжині волосся. Обгорнути волосся теплим рушником і залишити на 3-5 хвилин. Добре змити теплою водою.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas