Шампуні для волосся Fanola

Шампунь для щоденного використання Fanola

шампунь Nutri care

Шампунь для сухого волосся Fanola

Реконструюючий шампунь Fanola

Шампунь для реконструкції волосся Fanola

Шампунь після фарбування

Шампунь для фарбованого волосся Fanola

Шампунь для об'єму Fanola

Шампунь проти жовтизни

Антижовтий шампунь Fanola

Вирівнюючий шампунь

Шампунь для хвилястого волосся Fanola

Шампунь для кучерявого волосся Fanola

Шампунь для чутливої шкіри голови Fanola


Шампуні  торгової марки Fanola спеціально розроблені  для різних типів волосся, щоб надати  волосся шовковистості  та блиску.

Найкращі професійні шампуні , продукція ведучих світових брендів краси, зазвичай розробляються при участі кращих вчених та косметологів, оскільки їх пряме призначення є ефективне і безпечне вирішення найбільш серйозних проблем із волоссям.

Провідні науковці, що працюють в лабораторіях компанії Pettenon, дослідивши проблеми різних типів волосся, шкіри голови та вияснивши причини появи сухості, ламкості та різного роду роздразнень, створили ефективні комплексні серії, котрі в короткі терміни здатні Вам допомогти.

В серії Fanola Repair care представлені шампуні, дія яких направлена на відновлення волосся, попередження надмірної ламкості  та сухості волосся.  Шампунь Re-balance позбавить вас проблем із жирною шкірою голови, лінія Energy допоможе призупинити сезонне випадіння волосся. Якщо необхідне відновлення волосся після покраски, запобігання надмірного вимивання пігменту, то використовуйте шампунь серії  After color. Для щоденного використання як в домашніх умовах так і в салонах краси ідеально підходить шампунь серії Frequrent.

Шампуні для волосся Fanola мають слабокислотне середовище (в районы 5.5 рН), що являється природнім для людського волосся і шкіри голови.  Їхня дія замітно м’якіша аніж в ринкових,  зазвичай добре піняться  і не залишають алергічних реакцій.

Щоб зрозуміти , що даний шампунь вам підходить, достатньо буде кілька разів покористуватись ним, після чого можна побачити бажаний результат.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera