Шампунь проти жирної шкіри голови

Шампунь проти жирної шкіри голови

Артикул: 86252

Об’єм: 350мл/1л

Виробник: Fanola (Італія)


 

Спосіб використання:

Нанести потрібну кількість шампуню на шкіру голови і по всій довжині волосся, масажуйте до появи  піни. Змийте теплою водою . Повторно нанесіть продукт , залишіть його на волоссі  на 2-3 хвилини, змийте теплою водою.

ОБОВЯЗКОВО  рекомендуємо перед використанням шампуню (проти жирної шкіри голови) застосувати гель-скраб ( пре – шампунь) для досягнення максимального ефекту, результату.


Шампунь проти жирної шкіри голови  нормалізує  баланс жирових виділень, очищає шкіру голови , відтворює гідро ліпідний баланс , надає волоссю блиск і стальну силу .  Його делікатна і водночас інтенсивна дія ефективно видаляє куски жиру і зменшує його подальше виявлення. До складу цього шампуню  входять  протеїни пшениці , які  зміцнюють волосяні  цибулини, здійснюють і зберігають природну красу структури волосся. Клейковина пшениці здійснює захисний  бар’єр   для шкіри голови  і волосся, від негативних факторів і вільних радикалів. Цитрусова кислота володіє  надзвичайно великими антиоксидантними силами і комплексом високої зволожуючої сили, балансує рівень PH.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas