Шампунь для реконструкції волосся

Реконструюючий шампунь Fanola

Артикул: 86184

Об’єм: 350мл/1л

Виробник: Fanola (Італія)

 

 

Спосіб використання:

Нанести на вологе волосся , вспініть і легенько по масажуйте шкіру голови, а потім добре змийте теплою водою. При необхідності повторіть процедуру.


Шампунь для пошкодженого волосся містить в собі найпопулярніше масло (КАРІТЕ), яке захищає пошкоджену волосину,насичує її активними компонентами, надаючи йому силу та тонус. Також відновлюючий шампунь містить в собі протеїни пшениці  і амінокислоти , які невід’ємно служать для зміцнення волосини так і для її побудови. При великому комплексі  з високою зволожуючою силою, волосся відновлює свій природній баланс. Шампунь Repair Care –це  реконструкція сухого, пошкодженого волосся. В шампуні Repair Care існує величезна кількість  вітамінів. Тому його потрібно використовувати один раз в тиждень в комплексі з маскою для пошкодженого волосся.

Шампунь рекомендується використовувати при порушенні структури волосся (хімічна завивка, Інтенсивне використання висвітлюючи засобів, аміачних фарб в поєднанні із щоденним випрямлянням та сушінням ), інтенсивному випадінні волосся,  сухій шкірі голови та багатьох інших фарторах пошкодженості волосся.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas