Пірсінг для пупка «Steel Evolution»


Компанія Ріксус представляє до вашої уваги широкий асортимент сережок для пупка від відомого виробника Steel  Evolution.  У нашому інтернет магазині ви зможете придбати як сережки для першого проколювання  так і  більш різноманітні сережки для пірсінгу на будь-який смак.

пірсінг для пупкаВ сучасному світі ось уже багато років досить модним аксесуаром являється пірсінг пупка. Краще за все вертикальний прокол основи пупка, в який і вставляється прикраса. Також можна робити  декілька проколів.  Все залежить від бажання та сміливості дівчини, яка вирішила зробити пірсінг пупка. Варіантів прикрас безліч, і кожна дівчина зможе придбати  собі ту прикрасу, яка збагачує її образ. Для пірсінга пупка використовується  спеціальна голка.  Її особливість  заключається в тому, що один кінець у неї тонкий, другий товстий.  Сама процедура виконується за декілька секунд. Той хто пройшов через це, оцінює свої больові відчуття на 5 балів від 10. Так що біль терпима.  Але по вашому бажанні в салоні можуть зробити  міцну анестезію. Після проколу в отвір зразу ж вставляється сережка з медичного металу.  Використання в якості сережки не призначених для цих цілей прикраси можуть призвести до сильного запалення проколу. Не завжди після встановлення прикраси накладається комплекс з антисептичним  розчином.  Пірсінг пупка заживає за  2-3 тижні.  Протягом всього часу, вам необхідно буде детально слідкувати  за раною. Регулярно промивати її дезінфікуючим розчином  і в ніякому випадку не виймати сережку.  Можна тільки періодично рухати прикрасу  в формуючому каналі, щоб запобігти засихання. До тих пір поки пірсінг  пупка не заживе, забудьте про гарячу ванну, і особливо купання в природних водоймах. Більш детальні правила догляду за пірсінгом пупка ви отримаєте в салоні пірсінгу.  Чому потрібно навчитися людині, яка зробила пірсінг пупка,  так це акуратно одіватися. пірсінг в пупокОдягом можна зірвати прикрасу чи пошкодити шкіру.  Пірсінг в своєму роді, маленька операція, до цього потрібно віднестися з максимальною серйозністю. На пірсінгу пупка не потрібно економити. Якщо грошей не досить багато, то краще лишній раз не сходити в кіно,  кафе чи клуб, чим довірити себе поганим рукам хорошого знайомого минулої однокласниці, яка зробить пірсінг у вас дома (як комфортно) і практично задарма.  Похожі майстри можуть не тільки зробити не якісний прокол, але і нанести шкоду вашому здоров’ю. Зазвичай вони використовують багаторазовий і не зовсім стерильний інструмент, що загрожує і додає ризику захворюванню ВІЧ.  Тому краще за все  пірсінг робити  в спеціальних  салонах, які мають дозвіл на дану процедуру. При будь-яких складностях, які виникли під час заживання пупка (збільшується почервоніння, не зменшується біль) потрібно  обов’язково звернутися до лікаря.

Зробивши пірсінг, Ваш зовнішній вигляд набуде нового образу та додатково підкреслить вашу вроду. Пірсінг досить пошерений в україні, зокрема у Львові. Компанія ріксус надає змогу купит будь яку прикрасу для зовнішнього вигляду. В нас Ви зможете проконсультувати про вибір сережки та отримати контакти, хороших майстрів, які надають послуги пірсінгу.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas