Фарба для брів — RefectoCil


Фарба для брів та вій RefectoCil Окисник крем RefectoCil 3% 100мл

Окисник RefectoCil 3% 50мл Мисочка для фарби
Папір під вії

RefectoCil

Фарба для вій і брів RefectoCil випускається австрійської косметичною компанією Gschwentner Haarkosmetik. Компанія заснована в 1930 році у Відні, випускає високоякісні засоби по догляду і фарбування волосся, а також спектр перукарського приладдя. RefectoCil є провідним світовим брендом, який представлений більш ніж в 50 країнах світу в секторі косметичної індустрії і утримує позиції завдяки якості засобу для професійного фарбування брів і вій. Компанія Gschwentner Haarkosmetik розробляє та виготовляє продукцію відповідно до міжнародних стандартів, оскільки використовується сировина високої якості а також останні інноваційні розробки.

Фарби для брів і вій RefectoCil можна змішувати і комбінувати реалізуючи будь-які екстравагантні побажання клієнтів. Крім того, за їх допомогою можна проводити корекцію брів і вій. Після застосування вії набувають більш насиченого кольору і виглядають більш довгими та об’ємними без використання туші. Також фарби RefectoCil підходять для використання тим, хто носить контактні лінзи.

Компанія «RIXUS» представляє широкий асортимент продукцыъ торгової марки RefectoCil. Ми являємось офіційним представником цієї марки. Також надаємо безкоштовну доставку для салонів краси та перукарень.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas