Олійка для фарбованого волосся, 125мл ЛОРЕАЛЬ

Loreal_Mythic_Oil

Об’єм: 125мл

Виробник: Loreal (Франція)

ЦІНА:

215,00

 

 

Спосіб використання:

Наноситься безпомередньо на волосся.


Олійка наповнює волосся сяйвом і здоров’ям. Вони виглядають доглянутими, гладенькими. При регулярному використанні олійки волосся перестає сіктися, знабувають еластичності, легше укладаються в зачіску.
Завдяки унікальним поживним властивостям і легкій текстурі вперше олійка підходить для багатофункціонального використання. При використанні в процесі фарбування надає блискучий результат фарбування, забезпечує живлення і захист волосся.
Склад: живильний комплекс з двох унікальних масел природного походження — лляної олії і масла журавлини , до складу формули якого включений UV- фільтр для ефективного захисту фарбованого волосся.
-Льонова олія — потужний природний антиоксидант, найцінніша олія, що отримується з насіння льону, містить високу концентрацію насичених жирних кислот і Омега 3. Інтенсивно живить, зволожує, зберігає цілісність клітин, захищаючи їх від руйнування.
-олія журавлини — унікальний комплекс природних мікроелементів, містить високу концентрацію Омега 3,6,9 та природних антиоксидантів, що захищають від утворення вільних радикалів. Миттєво проникає глибоко в структуру волосся, наповнює блиском і харчуванням, захищає фарбоване волосся.
Спосіб застосування: Перед укладанням — інтенсивно живить, зволожує і полегшує розчісування волосся. На завершення укладання — додає блиск і створює сяючу матерію волосся.

 

Об’єм: 60g

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas