Олійка для всіх типів волосся, 125мл ЛОРЕАЛЬ

 Mythic-Oil-Milk1

Об’єм: 125мл

Виробник: Loreal (Франція)

ЦІНА:

215,00

 

 

Спосіб використання:

Наноситься безпосередньо на волосся.


Mythic Oil — це синергія масел для створення досконалої матерії волосся від L’Oreal Professionnel.
Синергія двох унікальних видів масла, авокадо і виноградних кісточок, наповнює волосся неповторним блиском, захищає і живить їх, утворюючи досконалу, струмливу матерію. А розкішний аромат масла занурює вас в східну атмосферу під час сеансу.
Волосся наповнене харчуванням і блиском, знаходять досконалу, струмливу матерію без ефекту обважнення.
Mythic Oil — це нова ікона стилю, нове мистецтво догляду Сходу в області професійного догляду за волоссям.
склад: Масло aвокадо багате природними мінералами, вітамінами А, В1, В2 і D, насиченими жирними кислотами і Омега 3, 6 і 9, інтенсивно живить, зволожує і сприяє глибокій регенерації і оновленню матерії волосся.
Масло виноградних кісточок багате найціннішими вітамінами, жирними кислотами, містить високу концентрацію лінолевої кислоти, потужного природного антиоксиданту, миттєво проникає глибоко в структуру волосся, відновлює, захищає колагенові з’єднання від пошкодження вільними радикалами, не утяжеляя навіть найтонші волосся.
Спосіб застосування: Завдяки унікальним поживним властивостям і легкій текстурі вперше масло підходить для багатофункціонального використання.
-У день фарбування — забезпечує комплексне живлення і захист волосся від осушення під час фарбування, наповнює волосся блиском при додаванні безпосередньо в барвник. Рекомендується використовувати масло при фарбуванні тільки барвником Majirel.
-Перед укладанням — захищає від осушення, полегшує розчісування волосся, дозволяє структурувати укладання, надає блиск. Перед укладанням нанести на вологе, підсушене рушником волосся (розділити волосся на 8 рівних зон), розподілити по всій довжині і на кінчики, приділяючи особливу увагу чутливим ділянкам. Залишити для впливу на 1 хвилину для того, щоб масло вбралося глибоко в кутикулу волосся. Підсушити феном. Не змивати. Приступити до укладання. Використовувати одночасно два круглі гребінця, витягнути на брашінг одну пасму, закріпити брашінг в прикореневій зоні. Аналогічно опрацювати всі 8 зон.
-На завершення укладання — зберігає і дисциплінує укладку надовго, тривалго живлення для створення шовковистої, сяючої матерії волосся. На завершення укладання нанести на волосся по довжині для створення шовковистої, сяючої матерії, і на кінчики для чіткості контура.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera