Крем — Фарба для волосся MAJIREL

m1xd

Об’єм: 50мл

Виробник: Loreal (Франція)

ЦІНА:

119,00

 

 

Спосіб використання:

1 тюбик 50 мл + 75 мл оксиденту 6% для освітлення до 2-х тонів. Для освітлення на 3 тони використовуйте оксидент 9%.


Крем для фарбування волосся окисленням. Тюбик 50 мл. Рецепт крему містить: субстантивне полімер Іонен G, структурує дію Іонену G зберігає рівновагу фарбованого волосся, яке виражається в кращій рівномірності забарвлення. Включення нової багатовимірної молекули до складу фарби збільшує стійкість кольору в два рази, прекрасно покриває сиве волосся, дає яскравість і чистоту відтінків.
Спосіб застосування:
1. суміш: крем — Фарба використовується в співвідношенні: 1 тюбик 50 мл + 75 мл оксиденту 6% для освітлення до 2-х тонів. Для освітлення на 3 тони використовуйте оксидент 9%.
2. нанесення: Нанесіть суміш за допомогою пензлика на сухе невимите волосся починаючи з коренів. Загальний час витримки 35 хвилин. Порядок нанесення суміші на довжину і на кінчики волосся залежить від стану кольору, що залишився по довжині і на кінчиках. У разі, якщо колір по довжині і на кінчиках мало змінився (відтінок залишився практично початковою): нанесіть суміш на довжину і на кінчики за 5 хвилин до закінчення часу витримки. У разі, якщо колір по довжині і на кінчиках змінився середньо (вимитий відтінок): нанесіть суміш на довжину за 20 хвилин до закінчення часу витримки. У разі, якщо колір по довжині і на кінчиках сильно змінився (відтінок втрачений — на 1 тон світліше ): негайно розподіліть по довжині. Змийте. Використовуйте шампунь Оптимальний Пост Колор. 3. Покриття сивого волосся Мажирель і Мажируж чудово зафарбовують сиве волосся. Мажирель пропонує 3 серії базових відтінків, що дозволяють зафарбувати до 100 % сивого волосся без спотворення відтінку: Бажаний відтінок холодний: змішайте в пропорці 1:1 бажаний відтінок (1/2 тюбика) + базовий відтінок того ж рівня тону (1/2 тюбика). Бажаний відтінок теплий: змішайте в пропорції 1:1 бажаний відтінок (1/2 тюбика) + базовий золотистий відтінок того ж рівня тону (1/2 тюбика). Бажаний відтінок ультра-натуральний і холодний: нанесіть відтінок із серії глибоких базових відтінків в чистому вигляді. Номери цих важливих відтінків (базових, глибоких базових, базових золотистих) обведені в рамку.
Склад: Aqua/Water, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Oleth — 30, Hexadimethrine Chloride, Oleic Acid, Oleyl Alcohol, 2,4 — Diaminophenoxyethanol HC1, p — Aminophenol, m — Aminophenol, 2 — Amino — 3 — Hydroxypyridine, Sodium Metabisulfite, Ethanolamine, 6 — Hydroxyindole, Toluene — 2, 5 — Diamine, 2 — Methylresorcinol, Pentasodium Pentetate, 2 — Oleamido — 1, 3 — Octadecanediol, Resorcinol, Parfum/Fragrance.

Об’єм: 50ml

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas