Крем — Фарба для волосся INOA

loreal-inoa-color-system

Об’єм: 60мл

Виробник: Loreal (Франція)

ЦІНА:

135,00

 

 

Спосіб використання:

Тюбик 60 мл — змішуванням з окислювачем 1:1.


Новий покращений барвник Inoa. Новий формат, нова формула, чудова якість! Найбільшим «гарячим» ньюсмейкером сьогоднішнього дня став L’Oreal Professionnel з перезапуском Inoa. Тепер цей барвник буде представлений в класичній 2-х компонентній системі: тюбик з барвником і олео-гелем. Про масло, як про окремий продукт, можна забути — зараз воно буде становити єдине ціле з пігментом тюбика. За словами виробника, нове покоління Inoa володіє поліпшеними характеристиками, так, наприклад, зникне незручність з тривалої емульгації і змиванням барвника після фарбування. На наш же погляд, основною сенсацією перезапуску стало колосальне спрощення продукту для користувача — тюбик звичного розміру 60 мл з простим змішуванням з окислювачем 1:1. До речі, старі окислювачі до нової формули барвника не підходять!
Спосіб застосування: в мисочці змішати фарбу з новим окислювачем від Іноа (Оксидент Збагачений 3%, 6%, 9%, Loreal INOA). Наносити попередньо приготовану суміш фарби на сухе НЕ вимите волосся за допомогою пензлика. Витримати фарбу на волоссі на протязі 30 хвилин. Після закінчення часу витримки ретельно емульгувати фарбу на волоссі протягом 10 хвилин, не додаючи води. Змити великою кількістю води. Не перевищувати рекомендований час витримки фарби на волоссі.
Склад: Paraffinum Liqiudium/Mineral Oil, Aqua/Water, Glycerin, C20-22 Alcohols, Ethanolamine, Oleth — 20, Cetyl Palimate, Deceth — 5, Oleth — 10, 2,4 Diaminophenoxyethanol hci, m — Aminophenol, p — Aminophenol, 4 — Amino — 2 — Hydroxytoluene, Ascorbic Acid, Sodium Metabisulfite, Thoglycerin, Toluene — 2,5- Diamine, Carbomer, Resorcinol, Edta, Ceteareth — 60 Myristyl Clycol C50271/1

Об’єм: 60g

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera