Професійна косметика для волосся — L’OREAL

loreal-inoa-color-system

L’oreal — INOA

majirel

L’oreal — Majirel

Inoa Majirel

PowerPoint Presentation

L’oreal — Mythic Oil

Про Кератин Рефіл великий пакет 1

L’oreal — Pro Keratin Refil

Mythic Oil Pro-Keratin Refill

Vitamino-Color

L’oreal — Vitamino Color

volumetry

L’oreal — Volumetry

Vitamino Color Volumetry

absolut repair

L’oreal — Absolut Repair

intense_repair_Pack

L’oreal — Intense Repair

Absolut Repair Intense Repair

L’OREAL

Чи може фарба бути стійкою і безпечною, дарувати яскравий насичений колір і при цьому не мати неприємного запаху ?Може — якщо це INOA!INOA — Innovation No Ammonia , фарба для волосся останнього покоління , з складі якої немає аміаку.

З INOA Ви можете отримати бездоганно яскравий колір , а також освітлити волосся на 3 тони і зафарбувати .Саме завдяки відсутності аміаку ця фарба взагалі не має характерного неприємного запаху , не викликає алергії і не шкідлива для Вашого волосся. Захисний шар волосся піддається в два рази меншому впливу , ніж під час звичайного фарбування . Волосся залишаються такими ж м’якими і гладкими , як до фарбування.

Аміак в INOA замінений на моноетаноламін , доданий гель на основі олій і кремовий проявник . Тести підтверджують, що INOA впливає на структуру волосся на 45 % ніжніше звичних аміачних барвників.

Ви ж цінуєте здоров’я Вашого волосся !Перші клієнти , які спробували інноваційну фарбу , не приховують свого захоплення : різноманітність кольорів і відтінків , приголомшливий блиск і мінімум шкоди для волосся !

NOA ( inoa new mix 1 +1 ) від Lоreal Professional — професійна фарба для волосся

Фарби для волосся L’Oreal professional — це продукт роботи справжніх професіоналів. Компанії вдалося перетворити фарбування в практично нешкідливу процедуру.

Inoa — це лінія безаміачних барвників. Її основа — система доставки барвника допомогою масла (або ODS ) . Це нововведення дозволяє рівномірно і глибоко профарбовувати волосся . Для фарбування волосся за допомогою професійної фарби для волосся Inoa необхідні: барвник і оксидант .

Останній являє собою концентроване натуральне масло. Воно захищає шкіру голови від негативного впливу фарби , збагачує волосся поживними елементами . Наші волосся вже мають власний захисний шар , а система Inoa не тільки не руйнує його , але і робить більш щільним. Завдяки своїй консистенції , масло обволікає кожен волосся , і ви можете бути впевнені в рівномірному нанесенні фарби. Безпосередньо після фарбування потрібно вимити волосся спеціальним шампунем серії Inoa : він закріплює фарбу і зупиняє процес окислення.

Купити фарбу для волосся Inoa (Київ Україна ) від L’Oreal professional — це якісні продукти , результат застосування яких — блискучі, здорове волосся з яскравим кольором.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera