Фарба для брів та вій C:EHKO

Ціна:

85,00 грн

Об’єм: 60мл

Виробник: C:EHKO (Німеччина)


 

Спосіб використання:

Наноситься безпосередньо на вії або брови, попередньо розмішавши з 3% окисником.


Фарба для брів і вій забезпечить виразний макіяж протягом декількох тижнів. Копання C:EHKO розробила фарбу, грунтуючись на особливій м’якій і делікатній рецептурі, яка підкреслює і ефектно підсилює виразність очей. Компоненти, що входять до складу, забезпечують рівномірне стійке фарбування для очей до шести тижнів. Макіяж стійкий до води. Повне фарбування за часом займає від 7 до 10 хвилин. Дана фарба для брів призначена для професійного використання. Вона пройшла тестування незалежної дерматологічної організації Німеччини і отримала сертифікат міжнародної якості.

Підготовка: перед фарбуванням, за 24 години, обов’язково провести тестування шкіри на чутливість. При наявності подряпин, а також алергічної реакції забарвлення не проводити. Спочатку очистити очі від косметичних засобів і на ділянки шкіри навколо очей нанести вазелін. Під нижні повіки кладуть смужки з паперу, який добре приягає, уникаючи складок, на дуже близькій відстані від вій. Розчин: в неметалевої мисці 3 гр. фарби змішуються з 8 краплями пероксану (1, 9% або 3%) до отримання однорідної суміші. При фарбуванні брів процентне співвідношення пероксана можливо збільшити до 6%.

Забарвлення: отриману суміш за допомогою пластмасової або дерев’яної палички нанести на брови і вії по напрямку росту. При фарбуванні очі повинні бути закриті на час впливу (до 10 хвилин). Після обережно з допомогою ватного тампона і води видалити фарбу.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas