Професійна косметика — C:EHKO

Стайлінг

Фарба для брів та вій Зільбервайс

Шампунь відновлюючий 10л Пудра висвітлююча 800мл

Змивка зі шкіри голови

C:EHKO

У 1940 році почала свою історію фірма Евальда. Роберт Шмідт, із зібраних ним гірських рослин, придумав і сам виготовив рідину для волосся. Цей перукар був дідусем нинішнього керівника німецької компанії Роберта Ewalda, який сьогодні представляє відому марку C:EHKO.

Напочатках компанія займалася виробництвом препаратів для завивки волосся. У 1990 році почався випуск лінії продукції з оздоровлення та догляду за волоссям, а також лінії по стайлінгу і фарбування. З початком виробництва нової лінії C:EHKO, в 2000 році, компанія міцно зміцнила свої позиції на внутрішньому та міжнародному ринку професійної косметики.

Саме підприємство знаходиться в самому центрі Німеччини і має більше 60 років досвіду в області виробництва косметики для волосся. Косметика C:EHKO користується попитом в 15 країнах світу. Нові продукти які розробляються в лабораторії компанії тільки після перевірки на якість і відповідності з міжнародними стандартами ЄС допускаються до виробництва. Компоненти, що містяться в косметиці C: EHKO включають в себе виключно натуральну сировину. При розробці особлива перевага віддається природним компонентам. Велика частина компонентів виготовляється в процесі холодного змішування, оскільки вони підбираються таким чином, щоб гармонійно доповнювати один одного.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas