Професійна косметика для волосся

lor_al_professionnel_logo L’OREAL PROFESSIONEL (Франція)
Професійна косметика для волосся Fanola Fanola (Італія)
Oyster (Італія)
Fanola Oro Therapy (Італія)
logo-kemon Kemon (Італія)
kuul cosmetics KUUL (Мексика)
logo-row PATRICE BEAUTE (Франція)
Q5ToWHbaan0 RLINE (Італія)
logo rolland Roland (Італія)
saryna-key-professional Saryna Key (Ізраїль)
Reflectocil (Австрія)
CEHKO (Німеччина)

 


Професiйна косметика для волосся (Львів)

Якщо Ви щасливий володар хорошого волосся від природи, то Вам буде достатньо звичайного догляду, але якщо турбує лупа, посічені кінчики, суха шкіра голови або випадання волосся, необхідна допомога тільки професійної косметики.

Компанія «RIXUS» роппонує широкий асортимент косметики для волосся, а саме:

- Професійні шампуні для догляду;

- Маски та кондикціонери для волосся;

- Широку ліні стайлінгу;

- Крем фарбу для покраски волосся;

- Бездоганний догляд за Вашим волоссям;

Професiйна косметика для волосся має яскраво виражені лікувальні властивості. Таку продукцію розробляють дійсно для вирішення проблем волосся, а не тільки для їх миття і додання м’якості. Професiйна косметика створюється для різних типів волосся: нормальних, жирних, комбінованих волосся, для тонких, сухих і млявих, для пошкоджених невірним доглядом або впливом навколишнього середовища, забарвлених, мелірованих або освітлених, для волосся післю хімічної завивки, для прямого або хвилястого, кучерявого, короткого і довгого, для дітей та людей старшого віку, шампуні проти лупи, спеціальні для брюнеток, блондинок. Кожен з цих типів вимагає особливого догляду. Велика частина виробників звичайних побутових шампунів створюють засоби з широким спектром дії, для того щоб один засіб підходив для широкої аудиторії, тоді як професійні шампуні націлені на індивідуальний догляд.

В нас Ви можете купити професійну косметикудля волосся, а саме: FANOLA, OYSTER, C:EHKO, REFECTOCIL Також ми пропонуємо Вашій увазі широкий спектр професійного перукарського інструменту від відомих брендів, світових лідерів продаж — BaByliss, Moser, Gama, Coifin, Hair Master, Jaguar, Gamma Piu, Parlux, Kiepe, Katachi та багато інших…

Оскільки косметика  іменується професійною, то і підбір  для волосся повинен здійснювати професіонал. Іншими словами довірте підбір професійних засобів для волосся своєму майстрові перукаря, який визначить тип вашого волосся і підбере відповідні засоби.

Завітайте до будь-якого з наших магазинів у Львові та отримайте професійну консультацію наших експертів. Ми порадимо саме те, що підходить вашому волоссю!

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera