Безаміачна крем-фарба Perlacolor

Професіійна безаміачна фарба

Безаміачна крем-фарба Perlacolor

Напівперманентна крем-фарба збагачена екстрактом алое та ефірними маслами моной. Фарба ідеальна для тих, хто надає перевагу натуральному та простому  результату.

Напівперманентна фарба не містить в собі аміаку, водночас не тільки бережно ставиться до волосся, але й підліковує його. Безаміачний ряд фарб допомагає зберегти волосся зволоженим, захищає його від ультрафіолетових променів та укріпляє корні волосся. Професійні стилісти стверджують, що кращим рішеням для пошкодженого тусклого волосся стане безаміачна крем-фарба, завдяки вітамінним комплексам відновлються природній блиск та шовковистість, а також підсилюється блиск природнього відтінку.

Фарби для волосся, котрі не містять аміаку, доволі швидко змиваються, тому їх використовують для тонування. Відтіном повністю зникає за 1-1,5 місяця, його можна в будь-який момент підкоректувати іншою безаміачною фарбою і при цьому волосся не пошкоджується!

Також вагомим плюсом цього ряду крем-фарб являється те, що під час того як волосся змивається не залишається явно вираженої різниці між корнями волосся та зафарбованою частиною.

Також можна відмітити той факт, що при регулярному пофарбуванні фарбою одного і того ж тому, штучний пігмент фарби впитується у волосину і в майбутньому Ви можете тільки підчеркувати відросші кінці волосся.

Застосування: Змішайте Оксигент Oyster 2% з крем-фарбо в пропорції 1:1,5.

50 мл фарби та 75 мл оксигенту.

 

Перед пофарбуванням безаміачною крем-фарбою необхідно не мити волосся для того, щоб колір краще закріпився, але мусс, лак чи гель краще буде все ж таки змити, в іншому випадку в результаті хімічних реакцій бажаний тон може не вдатись.

Нанесіть фарбу по всій довжині волосся на 25-30 хвилин, далі змийте шампунем для фарбованого волосся та нанесіть відновлюючу маску.

Для пофарбування відрослих кінців волосся нанесіть спочатку фарбу на корні, а через 15 хвилин на усю довжину. Після 15 хвилинної витримки  змийте шампунем для фарбованого волосся.

 

Об’єм 100 мл.

Палітра  налічує 17 відтінків

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera