Organ Oil

Унікальний еліксир для здоров’я та молодості Вашого волосся ОRGAN OIL.

Полегшує розчісування найбільш непослушного волосся, надає живого блиску, глибоко зволожує та насичує волосся поживними речовинами. Захищає волосся від перенасичення вологи. Відновлює волосся при регулярному використанні, знімає різноманітні прояви подразнення на шкірі голови. Масло Органи насичене ніжним ванільним ароматом.

Еліксир для волосся ОRGAN OIL не жирнить волосся та шкіру голови, рекомендується, як продукт лікування волосся в домашніх умовах. Не надає волоссю тяжкості напрочуд робить його м’якшим та пружнім і послушним, надаючи ефектного живого блиску. Максимально полегшує розчісування тонкого та непослушного волосся, при нанесенні продукту на помите та просушене рушником волосся. Підходить для всіх типів волосся.

Спосіб застосування – наноситься спочатку на лодоні після чого розповсюджується по всій довжині мокрого або сухого волосся, начебто витираючи об нього руки. На вологе волосся 2-5 капель в залежності від довжини волосся, на сухе волосся 2-5 капель після вкладання з ціллю розгладженню поверхні волосся. Не змивати.

Здорове волосся – запорука успіху. Та завдяки нашій професійній консультації Ви отримаєте масу задоволення, та чудовий вигляд і ніжне на дотик волосся.

Завдяки своєму концентрату розхід масла органи економний.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas