Магазинам

Компанія Rixus Trade Group працює в індустрії краси з 2010 року і на сьогодні являється однією з провідних компаній Львова.
У нас ви можете придбати усі необхідні речі для салонів краси та професійних магазинів, косметологічних кабінетів та студій засмаги, від високоякісних перукарських інструментів до професійної косметики для волосся, перукарських аксесуарів та розхідних матеріалів.

Ми пропонуємо систему знижок для наших постійних клієнтів, ми дбаємо про кожного свого покупця. Також надаємо карточки знижок.

Здійснюємо безкоштовну та регулярну доставку у м. Львові та Львівській області, та по всій Україні. Більш детальну інформацію по доставці продукції можете прочитати в розділі оплата та доставка.

Маємо великий досвід у сфері продаж якісного інструменту для перукарства та професійної косметики. Ми пропонуємо надійні моделі електроінструменту провідних світових виробників. Також готові представити вашій увазі найновіші розробки в даній сфері за привабливими цінами.

Професійне ставлення менеджерів, консультації та поради наших працівників, допоможуть вам підібрати оптимальний варіант покупки на будь-який смак.

Ціни вказані на сайті — це кінцева ціна для роздрібного покупця.

Для отримання оптового прайс-листа Вам потрібно написати листа на електронну адресу з запитов та вказавши свої координати або зателефонувавши за номером телефону, та зареєструвавшись у нашого менеджера.

Контактна інформація:

тел.: (032)247-77-38

тел.: (067)247-77-38

e-mail: rixus@inbox.ru

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas