Косметологічне обладнання

Ультразвуковий апарат Лампа лупа (підлогова) Ультразвуковий апарат
5566
8064 201/1001
- грн. - грн. - грн.
Лампа лупа (підлогова) Комбайн косметолгічний Косметологічний комбайн
8064 1002А/1002D
5398F
- грн. - грн. - грн.
Лампа лупа (настільна) Лампа лупа (Вуда) Косметологічний комбайн
8064 8093 9398Е
- грн. - грн. - грн.
Косметологічний комбайн
005
- грн.

Косметологічне обладнання

Косметологічним устаткуванням (косметологічні апарати) оснащені салони краси які пропонують процедури по догляду за обличчям і тілом та корекцію фігури. Апарати для косметології — необхідний інструмент майстра в мистецтві створення краси. У будь-якому косметологічному кабінеті пропонується мінімальний асортимент таких процедур, при цьому неможливо уявити такий кабінет без апаратного косметологічного обладнання.

В даний час вибір косметологічних апаратів надзвичайно широкий: тут і ультразвукові апарати і лазерні, і портативні, і багатофункціональні. Окремо варто сказати про косметологічні комбайни, в яких реалізовано відразу декілька функціональних можливостей. Купівля такого комбайна дозволяє заощадити гроші, так як він в будь-якому випадку коштує дешевше, ніж всі ті апарати, чиї функції він повторює. Крім того, косметологічний комбайн займає не так багато місця. У результаті навіть у невеликому за площею кабінеті можна надавати клієнтам широкий асортимент послуг.

Технічно будь-який з косметологічних апаратів можна використовувати вдома, але для більшості з них існують різноманітні медичні та інші обмеження, а значить, їх можна використовувати тільки після навчання або після консультації з косметологом.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas