Клімазони

Клімазон

Клімазон

tico 200102-02

Клімазон

-грн. - грн. - грн.

tico 200101-03

Клімазон

tico 200100-02

Клімазон

- грн. - грн.

Клімазони

Клімазон — пристрій який викорисовутся для прискорення процесу фарбування і хімічної завивки волосся. На відміну від сушуара він працює за іншим принципом і має велику кількість можливостей. Клімазон використовує не тепле повітря, а інфрачервоні промені, що передають тепло. Інфрачервоне випромінювання прискорює хімічні процеси у фарбах або лікувальних масках, нанесених на волосся, завдяки чому скорочується час, який доводиться сидіти клієнтові з реагентом на голові. Клімазони виглядають стильно, дорого і привертають до себе увагу відвідувачів салону, звиклих до стандартного інтер’єру перукарень.

Ці апарати розрізняються видом і кількістю джерел випромінювання. Фахівці виділяють два види джерел випромінювання в клімазонах. Це лампи і спіралі нагріву. Однак для роботи перукаря не має принципового значення вид джерела інфрачервоних променів,  тому більш важливим є кількість джерел. У більшості моделей встановлюється три, або п’ять ламп нагріву. Чим більше ламп — тим рівномірніше відбувається нагрів. Однак основну увагу слід приділити їх розташуванню. Крім того, у деяких моделей є перевага — кріплення площин з лампами можуть розгортатися в потрібному напрямку, що забезпечує рівномірний простір прогріву. Спеціальні реле дозволяє майстру керувати нагрівом кожної лампи, що дозволяє створити унікальні температурні умови для кожного клієнта з його типом волосся. Для полегшення роботи клімазони оснащені панеллю керування, на якій майстер контролює всі робочі параметри: температуру і тривалість процедури, а також додаткові параметри, такі як товщина волосся клієнта, його довжина і стан, а також тип процедури.

Клімазони не тільки допомагають у роботі перукарям і стилістам, але і прикрашають салон краси завдяки своєму незвичайному, високотехнологічному дизайну.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas