Перукарське обладнання

Виставка перукарського обладнання на магазині RIXUS за адресою: м. Львів, пр. Червоної Калини, 62а. В нас Ви зможете обрати будь-яку модель обладнання для Вашого салону краси чи перукарні від різних виробників за найнижчими цінами.

При купівлі обладнання від 25000,00грн. знижка 5%


Мийки для салонів краси

Крісла для салонів краси

Крісло майстра

Сушуари

Клімазони

Кушетки

Солярії для салонів краси

Педик’юрні крісла для салонів краси

Косметологічне обладнання

Помічники перукарські

Помічники косметологічні

Адміністраторські столи

Манік’юрні столи

Відпочинкова зона

Робочі місця


Шкірзамінники:


Обладнання для перукарень та салонів краси (Львів)

На сучасному етапі розвитку індустрії краси перукарське обладнання представленне в широкому асортименті і вражає своїм різноманіттям. Спеціалізоване та виготовленне згідно з найновішими тенденціями та вимогами сучасного суспільства воно призначене для якомога комфортнішого проведення процедур. Широкий дизайнерський асортимент та кольорова гамма перукарських крісел, мийок та іншого устаткування гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр салону забезпечуючи атмосферу комфорту.

Крісло-мийка — це не тільки можливість комфортно обслужити клієнта а й необхідне обладнання та деталь інтер’єру. Окремі деталі мийки, такі як раковина повинні мати особливу форму, яка забезпечує зручність, як клієнтові, так і майстру.

Перукарське крісло найбільш важливий атрибут салону, бо в ньому клієнт проводить іноді і декілька годин, поки майстер не завершить фарбування, стрижку, хімічну завивку, укладку волосся.  У ньому повинна бути правильна ергономіка, зручні підлокітники та підніжка.

Для виконання манікюру та процедур пов’язаних з доглядом за шкірою рук та нігтів майстрові для єффективної роботи та зручності клієнта необхідно підібрати зручний і функціональний манікюрний стіл, спеціальне покриття якого стійке до дії рідин та розчинників.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera