Шампунь проти випадіння волосся Oyster

Професійниш шампунь проти випадіння волосся

Шампунь проти випадіння волосся з рослинними  екстрактами (сезама та масла оливи), протеїнами пшениці та  фруктовими кислотами, відновлює натуральний баланс  шкіри голови, попереджає та  зупиняє випадіння волосся. Його унікальна формула  MULTIVITSHUTTLE містить комплекс  вітамінівE, F, P, B5, сорбіту і гліцерину, надає активізуючи дії в той же час, як колаген надає волоссю об’єм та еластичність. Завдяки протеїнам пшениці ефективно пом’якшує та зволожує волосся  і шкіру голови, володіє хорошим тонуючим ефектом. Лимонна кислота,яка входить до складу  шампуню, надає волоссю, еластичність, блиск та шовковистість.

Масло сезама (кунжутне масло)  отримане із травянистої рослини, яка росте на території Індії та Китаю. Кунжут із давніх часів використовувалась для отримання цінного масла, в склад якої входить олеїнова, ліноліїва, пальмітинова та стеаринова кислоти,  а також кальцій, фосфор. Вітамін Е, жилі зо, магній та цинк. Екстракт масла оливи, який входить до складу шампуню, збагачений не замінними жирними кислотами, живильними елементами, необхідними для здоров’я та краси волосся, підвищує тонус  шкіри голови  і зміцнює волоссяну цибулину поживними речовинами, надаючи йому силу. Волосся знову стає красивим, слухняним та шовковистим.

Спосіб використання:  нанесіть не велику кількість шампуню на шкіру голови та по всій довжині волосся, масажуйте до появи піни. Змийте теплою водою, витріть полотенцем. Повторно нанесіть  шампунь і лишіть  на 2-3 хвилини. Змийте теплою водою. Рекомендується використовувати в комплексі з лосьйоном  проти випадіння волосся.

Ємкість: 250мл/1л

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas