Лаки для нігтів — Orly (Орлі)

Orly (Орлі)

У 1975 році була заснована відома на сьогоднішній день компанія ORLY International. В основі ідеї компанії лежить не тільки підкреслити красу натуральних нігтів, але й потурбуєватись про їхнє здоров’я. Компанія ORLY є визнаним експертом кольорової палітри. Вона тісно співпрацює з провідними домами мод, випускаючи в рік по 4-6 колекцій лаків, і на сьогоднішній день її палітра нараховує не менше 300 відтінків.

Не зупиняючись на досягнутому, компанія ORLY, в 2002 році запатентувала нову кришечку Gripper Cap. На її розробку було витрачено близько трьох років і при появі на ринку вона миттєво завоювала прихильність майстрів манікюрного мистецтва за легкість відкривання та зручне нанесення засобів або лаків.

Французький Манікюр також є винаходом даної компанії, який розроблявся як універсальне рішення для голлівудських майстрів, оскільки він ідеально підходив до різноманітних. На даний момент він вважається класикою жанру, так як виглядає елегантно, не втрачаючи своєї актуальності.

Асортимент компанії представлений 40 засобами і процедурами по догляду за допомогою яких можливо проводити ефективне зміцнення і живлення, відбілювання а також боротись з проблемою розшарування нігтів. Ефективні також профілактичні процедури і лікування мікозів на нігтях рук і ніг, живлення кутикул та шкіри рук та ніг. За їх допомогою виконується спа-манікюр і педикюр, а також присутні спеціальні засоби які позбавляють від звички гризти нігті.

ORLY — це еталон безсумнівної якості, відзначеної 11 нагородами Асоціацією Краси Америки і визнаним у 50 країнах світу.

Купити лак ORLY для нігтів можна в нас, а саме зателефонувати за номером телефону або написати на електронну адресу і звами звяжиться наш менеджер.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas