Нігтева естетика

Продукція Orly ORLY (США)
naomi_logo NAOMI (США)
for you FOR YOU (Китай)
25-large G.Lacolor (Англія)
kodi KODI (США)

 


ГАЛЕРЕЯ робіт професійних майстрів манік’юру


Нігтева естетика

Руки це тільки візитна картка людини, а ще є показник здоров’я в цілому. Догляд за руками і нігтями полягає в їх зволоженні, живленні і зміцненні. Адже м’яка і еластична кутикула забезпечує захист, дихання нігтя, а недоглянута ставає причиною інфікування і виникнення інших проблем.

Манікюр походить від латинського «турбота про руки». Це ціла система догляду за руками, що включає широкий спектр процедур від масажу активних точок та відновлення здоров’я шкіри до нанесення лаку і нейл-дизайну.

Розрізняють декілька популярних видів манікюру. Гігієнічний, давно всім відомий вид манікюру, при якому використовується гаряча вода з милом для замочування рук, щипчики та ножиці для обрізання кутикули і ороговілої шкіри. У необрізний манікюр ножиці та щипці для обрізання кутикули не використовуються. Його ще називають біологічним або європейським, оскільки застосовуються спеціальні препарати щоб пом’якшити та видалити кутикулу. При виконання цього манікюру користуються спеціальними паличками. Апаратний манікюр є різновидом евроманікюру, відмінність якого полягає у застосуванні електричного пристрою з різними насадками. SPA-манікюр, який пропонують у багатьох салонах краси являє собою повний комплекс догляду за руками та нігтями. Це і класична чистка, поверхневий і глибокий пілінг рук, і масаж, ароматерапія, парафінотерапія, інші процедури, пов’язані із зволоженою, харчуванням, пом’якшенням і омолодженням шкіри рук.

Чоловічий манікюр має ряд відмінностей від жіночого. Це зумовлено структурою чоловічих нігтів і особливостями шкіри їх рук. Зазвичай, у чоловіків міцні нігті і вони порівняно рідко розшаровуються, але при цьому форму нігтьового ложа необхідно коректувати майже завжди.

Дитячий манікюр полягає в тому, що вимагає значної акуратності, адже дитячі нігті дуже крихкі. При його проведенні не використовуються ріжучі інструменти для кутикули. Основні процедури це додання форми нігтям дрібнозернистою пилкою, пом’якшення шкіри навколо нігтів за допомогою спеціальних засобів, обробка кутикули дерев’яною паличкою і видалення задирок. Регулярний догляд за дитячими нігтями сприяє їх здоровому росту і розвитку. Крім того, дитячий манікюр привчає маленьких власників нігтів до акуратності, виховує звичку правильно доглядати за собою, а також значною мірою допомагає позбутися звички гризти нігті.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera