Шампунь для сухого волосся

шампунь Nutri care

Артикул: 86232

Об’єм: 350мл/1л

Виробник: Fanola (Італія)


Спосіб використання:

Нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть  по всій довжині, залишіть на 2 – 3 хв. Змийте теплою водою, при необхідності повторіть процедуру.


Шампунь для сухого волосся  містить в собі надзвичайно багато пшеничних  і молочних протеїнів, які зволожують шкіру голови і саму волосину , а також відновлюють епідерміс  шкіри голови та стимулюють ріст волосся. Амінокислоти  також входять в склад шампуню, вони проникають глибоко в структуру волосини та встановлюють оптимальний рівень вологи. Шампунь для сухого волосся  також збагачений неабиякою кількістю вітамінів(B5, C, E),  які необхідні слабкому, посіченому, недостатньо збагаченому вологістю волоссю. Шампунь NUTRI CARE має здатність відновлювати волосину завдяки клітинному кератиновому цементу. Після користування шампунем волосся  відновлює свій природній баланс і набуває сяючого блиску, м’якості , еластичності  здорового волосся, структура  відновлюється від коренів до кінчиків.

Спосіб використання: нанесіть на вологе волосся і рівномірно розподіліть  по всій довжині, залишіть на 2 – 3 хв. Змийте теплою водою, при необхідності повторіть процедуру.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera