Манікюрні набори ZINGERНабір Zinger
Набір Zinger
ZM-13-S ZM-11-S
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
Z-4 MSV-224 INOX
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MSFE-1001 MSFE-101
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MSFE-801 MSFE-601
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MSF-701 MSF-201
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MSF-501 MSF-301
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MS-1402-21205 MS-1401-21210
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MS-1302-21209 MS-1206-201
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MS-1205-801 MS-1203-801-SM
- грн. - грн.


Набір Zinger Набір Zinger
MS-1202-801-SM MS-1201-804-SM
- грн. - грн.

Манікюрні набори Zinger

Представлені манікюрні набори Zinger мають у своєму розпорядженні комплекти з різних манікюрних ножниць і пилок, без яких здійснення манікюру вельми скрутно. До складу таких наборів завжди входять лопатки, кусачки, пінцети для коректування лінії брів. Для можливості видалень кутикул присутні різні різці, тримери та інші пристосування для обробки шкіри рук і ніг, розташованої в області нігтів.

Манікюрні набори Zinger — це професійні набори, кожен інструмент, якого заточений вручну. Це, безумовно, має велику перевагу над іншими марками, так як при такій заточці інструменти дуже зручні і безпечні у використанні.

Зазвичай в манікюрний набір входять: ножички, накожиці для видалення кутикули, пінцет із закругленими краями, пилки (кілька штук: різної величини і ступеня ребристості), лопатки, металеві палички, кусачки, триммер (ніж для кутикули), пінцет.

НОЖИЦІ ZINGER

Манікюрні ножиці Zinger бувають 3х видів: універсальні, для нігтів і для кутикул.

Якісні манікюрні ножиці для нігтів як і для кутикул мають шаблевидну форму з різним загином полотен. При використанні шкіра або ніготь потрапляють між полотнами і зарахунок різного вигину, полотна сходяться точці зрізу. Якби полотна були однаковими то при різанні перехрещувалися б і рвали та заминали травмуючи при цьому шкіру і нігті.

Оскільки два полотна — верхнє і нижнє, з’єднуються в суглобі болтом дуже важливим є натяг полотен. Якщо занадто сильний натяг, то при використанні необхідно буде докладати великі зусилля. Якщо він слабкий — полотна будуть перехрещуватися.

Педикюрні ножиці мають відмінний натяг полотен, а зручні кільця передбачені для запобігання втоми рук.

Манікюрні ножиці з широкими лезами призначені для роботи з сухою і товстою кутикулою, ножиці з тонкими і вузькими лезами (голки) для зрізу ніжної і тонкої кутикули.

При покупці ножиць необхідно звернути увагу на: заточку (без зубців і подряпин), натяг полотен і матеріал, з якого вони виготовлені.

Кусачки ZINGER

Є два види кусачок: для кутикули і для нігтів.

Кусачки, які призначені для нігтів являють собою альтернативу ножицям. Якщо подивитися на світло при зведених лезах, то у хороших кусачок буде видний конусоподібний просвіт. При натисканні він повинен зникнути. Даная характеристика показує, що при роботі вони будуть обрізати нігті і кутикулу, а не заламували і заминати. Важливо при покупці звернути увагу, щоб на лезах кусачок не було зазубрин.

При гарній заточці кусачок вони не повинні обривати шкірку, залишаючи сліди. Для перевірки можна взяти тонкий целофан і якщо кусачки залишають тонкий рівний розріз то заточка якісна. Для перевірки кусачок призначених для нігтів краще взяти папір. Кращою заточкою вважається — ручна з мікронасічками.

При покупці кусачок необхідно звернути увагу на:

1.Материал виготовлення, вони повинні бути зі сталі, так як вироби з неї не схильні до корозії.

2.Якість заточки. Кусачки повинні залишати чистий зріз.

3. Якість ріжучої кромки. При зведенні краю кусачок повиннен залишатись конусоподібний просвіт. На них не повинно бути зазубрин. Леза повинні бути на однаковому рівні.

4. Якість пружини кусачок, яка відповідає за хід роботи кусачок, який повинен бути плавним, а при відпусканні вони не повинні різко відскакувати.

Пружини кусачок бувають різних видів:

 З двома або з одною лапкою, у вигляді пружини або одна лапка, яка вставляється в пази. Чим сильніше навантаження на кусачки, тим міцніше повинні бути лапки. Але при будь-якому з варіантів лапка не повинна бути занадто тугою, інакше це призведе до втоми рук.

Існує три види замків:

1. Клепка випирає за краї в місці з’єднання. При такому з’єднанні не завжди видно, чи є люфт між клепкою і внутрішніми стінками суглоба.

2. Вставний замок виглядає так немов одну половинку кусачок  протягли в іншу і зафіксували.

3.Замок такий же як перший але клепка у нього плоска.

У якісних кусачок клепка виготовлена ​​з того ж матеріалу, що й самі кусачки.

Також необхідно перевірити наявність люфту в суглобі. Для цього потрібно взяти інструмент за обидві ручки і похитати у протилежних напрямках — одну вгору, іншу вниз. Леза при цій дії повинні бути зімкнуті. Відсутність клацань, говорить про те, що кусачки якісні.

Ріжуча кромка кусачок повинна бути тонкою, інакше не зручно буде ними обрізати кутикулу. Для накожиць товщина не повинна бути більше ніж 1/3 мм. Для нігтьових кусачок не більше 1/2 мм.

Кінчики повинні бути однакової довжини, інакше при роботі вони будуть чіпляти шкіру.

Шабер ZINGER

Шабер — це манікюрний інструмент, який має дві робочі поверхні з різних сторін. В залежності від  форми цих сторін має різне призначення.

Шабер-лопатка використовується для відсунення кутикули. Вона ж і видаляє тонку шкірку, наростаючу на нігтьової пластини. Лопатка перешкоджає появі задирок, а також використовується для підготовки нігтів перед нарощуванням.

Основне завдання шабер-топірця очищати ніготь від забруднення.

Шабер-шпатель або спис з гострим наконечником застосовується для корекції і моделювання врослих нігтів, а також для видалення мозолів і ороговілих  ділянок шкіри.

Пилочки ZINGER

1.Пісочні. Це пилочки на дерев’яній основі з пісочним напиленням. З їх допомогою можна вкоротити нігті на кілька міліметрів. Нігтьова пластина після обробки такою пилочкою майже не травмується.

2.Металеві. Вони бувають з насічками або з абразивним матеріалом. Пилочки з насічками більш сильніше пошкоджують нігтьову пластину, але мають великий строк експлуатації. Абразивний матеріал не такий травматичний, але сточуюється швидше. Використовують такі пилочки при роботі зі здоровими натуральними, а також штучними акриловими нігтями.

3.Керамічні. Керамічні пилочки мають дуже дрібну насічку, яка практично не травмує нігтьову пластину. Вони найбільш м’які і делікатні. Проводити такими пилками потрібно в одному напрямку нігтя. Часто вони використовуються при роботі з ламкими нігтями.

4.Скляні. Даний вид пилочок не травмує нігті. З їх допомогою можна проводити шліфовку і прибирати зайву довжину нігтя, але цей процес займе набагато більше часу, ніж при роботі з керамічними або металевими пилками.

5.Полірувальні. Вони допомагають зміцнити нігті і додати їм блиск. Вибирати їх слід за станом нігтів — чим тонше нігтьова пластина, тим менше сторін повинен мати полірувальник. Зазвичай кожна з граней позначена цифрами, але навіть по самій м’якій поліруючою поверхні рекомендується проводити нігтем не більше п’яти-семи разів.

У манікюрні набори Zinger входять тільки металеві пилочки

Пінцет ZINGER

Пінцети розрізняють двох видів, основною відмінністю у яких є кінці полотен – прямі і похилі. Більшою популярністю користуються похилі пінцети. З цієї причини всі нові серії манікюрних наборів Zinger укомплектовуются саме ними. При покупці слід звернути увагу що б кінчики пінцета були однієї довжини.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera