Спа манікюр

SPA манікюр – комплексний догляд , який включає в себе високоякісне зволоження і мякість рук, мякий але ефективний пілінг, живлення шкіри натуральними вітамінами  та керамідами.

Методика виповнення SPA – манікюру.

  1. Знімаємо залишки старого лаку.
  2. За допомогою пилочки  надаємо потрібну форму  нігтям ( процедура ні в якому випадку не потрібно  проводити  на вологих нігтях – це може привести  до їх пошкодження. Якщо у вас міцні нігті , то сміло можете використовувати інструменти пісочного чи сапфірового видів. Якщо ви не можете похвалитись  такими нігтями, надайте увагу мало зернистим пилкам  на пів круглої форми з буферною зоною, які відшліфують ніготь і зберігають його структуру.
  3. Пом’якшуємо кутикулу і пом’якшуємо шкіру рук спеціальним засобом, який входить до набору SPA манікюру.
  4. Попередня обробка кутикули. Використовується спеціальні засоби  для подальшого пом’якшення і часткового видалення кутикули.
  5. Видалення  кутикули. Можна  використовувати як класичний, так і європейські методи.
  6. Верхній пілінг.  Наноситься засіб, який виробляє верхні слой старих клітин шкіри та підготовлює шкіру для глибокого пілінгу.
  7. Глибокий чи хімічний пілінг. На цьому етапі наноситься на шкіру рук препарат, який відповідає за  хімічний пілінг і в протягом  2- 3 хвилин масажними рухами втирається. На цьому етапі  робиться  зволоження, загоєння малих тріщин, живлення шкіри рук та її пом’якшення.
  8. Для підсилення процесу  можна зробити парафінотерапію на 20 хвилин.
  9. Масаж і глибоке зволоження. За допомогою спеціального засобу  продовжується масаж рук до ліктя. На цьому етапі робиться склеювання  чешуйок шкіри ( шліфовка), придає шкірі гладкість  та еластичність.  Компоненти,які входять до складу препарата надають захисну функцію  на шкіру рук, роблячи тонку плівку, затримуючи вологу  на поверхності рук,  виконується високоякісне зволоження.
  10. При бажанні можна покрити нігті зміцнюючим, лікувальним засобом або ж лаком для нігтів.
VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas