Манікюрні набори NAITНобір Nait Нобір Nait
N0001 N0002
-грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N00906 N814
-грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N813 N812
-грн. - грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N810 N809
-грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N00805 N00804
-грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N00803 N711
- грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N710 N700
- грн. -грн.


Нобір Nait Нобір Nait
N610 N606
-грн. -грн.

Манікюрні набори Nait

Набір для манікюру Nait — це набір інструментів для манікюру найвищої якості. Кількість інструментів в наборі може бути різним — від п’яти і до п’ятнадцяти. Інструменти, які знаходяться в цих наборах мають ручну заточку яка виконана найкращими професіоналами, що дає велику перевагу над іншими виробниками, так як заточені інструменти дуже зручні у використанні.

Представлені в даному товарному асортименті манікюрні набори Nait мають комплекти з різних манікюрних ножиць і пилок, які необхідні при здійснення манікюрних процедур. Також у складі наборів присутні лопатки, кусачки і пінцети для коректування лінії брів. Спеціально для видалення кутикули є різні різці, шабери та інші пристосування для обробки шкіри навколо нігтів.

Купуючи манікюрні набори Nait ви купуєте інструменти з надійними і налагодженими механізмами регулювання осьового притиску кусачок і ножиць, великий радіус ковзання яких надає суттєві переваги роботі. Манікюрні ножиці, які входять в набір, для нігтів і для кутикул, відрізняються шириною лез і загином полотен. Кусачки для нігтів являють собою альтернативну заміну ножиць. При покупці необхідно звернути увагу, щоб на лезах не було щербин і подряпин. Перед застосуванням кусачок користуються шабер-лопаткою, яка призначена для відсунення кутикули. Вона ж і видаляє тонку шкірку, наростаючу на нігтьовій пластині. Лопатка перешкоджає появі задирок, а також використовується для підготовки нігтів перед нарощуванням. Шабер-шпатель або спис з гострим наконечником застосовується для корекції і моделювання врослих нігтів, а також для видалення мозолів і ороговілих ділянок шкіри. Незамінним інструментом у наборі є пилочка для нігтів. У манікюрні набори Nait входять тільки металеві пилочки.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas