Як робити манікюр вдома?

Ніготь людини складається з товстих рогових пластинок, які утворюються з мертвих клітин, і кореня. Ростуть нігті шляхом виготовлення клітин але процес у всіх людей відбувається по різному. В одних нігті відростають швидше, а у інших повільніше. Так у гітаристів та людей, які багато працюють на клавіатурі, нігті ростуть досить швидко. На їх ріст впливають різні хвороби в організмі людини та стресові ситуації. Науковці зазначають, що літом нігті відростають набагато швидше ніж зимою. Цей факт можна зв’язати з літнім раціоном, де безліч вітамінів, поживних мінералів. Навіть у кожної людини нігті ростуть з різною швидкістю на лівій та правій руці. За одну добу ніготь може вирости на 0,1мм. Це середній показник , так як зазначалось вище, у кожної людини нігті ростуть з різною швидкістю. Щоб ніготь повністю обновився, прийдеться чекати від ста шести до ста п’ятдесяти діб.

Багато хто цікавиться , як правильно робити манікюр? Декілька правил допоможуть підтримати ваші руки в повному порядку.
1. Перш чим приступити до манікюру, необхідно зняти спеціальною рідиною залишки лаку. Не рекомендується знімати лак ацетоном чи рідинами, які містять ацетон , так як він сильно сушить нігті , від чого вони становляться тоненькими і ламкими.
2. На другому етапі потрібно обробляти пилочкою нігті. Потрібно запам’ятати, що цю процедуру необхідно робити на сухих нігтях. Вологі нігті більш м’які, від механічних дій на них може розпочатись розслоїння. Якщо нігті постійно підтримуються в порядку, не має особливої необхідності підрізати їх. Ножицями не варто зловживати, підрізання відноситься до розряду механічних дій. Також можна досить рано попіклуватись про здоров’я нігтів і закріпити їх домівки.
3. Наступним етапом являється пом’якшування кутикули – кожного наросту на самій основі. Кутикули пом’якшують рідиною, спеціально призначеною для пом’якшення кутикул. Можна в якості пом’якшувальної рідини використовувати ванночку з теплим мильним розчином. Видаляють кутикули шляхом зрізання нігтів ножичками, зрушують тонкою паличкою, акуратно знімають біля основи. В кінці процедури необхідно змити залишки рідин, просушити руки , намастити їх кремом. Крем наноситься масажними рухами. Так він швидше впитується і одночасно масажуює пальці рук. В принципі це основні правила, як вдома зробити манікюр. Нігті виглядають доглянутими та акуратними. Тепер їх можна покривати лаком.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas