Для чого потрібен манікюр?

Догляд за нігтями — це правильний манікюр.
Правильний манікюр – це ще одна необхідна умова для красоти нігтів. Якщо манікюр в домашніх умовах зроблений грамотно, то навіть самі короткі нігті не покриті лаком будуть дивитись акуратно і доглянуто. Роблячи манікюр в домашніх умовах, необхідно дотримуватись деяких абсолютно не важких правил.
Підпилювати нігті потрібно завжди в одному напрямку, не потрібно водити пилочкою туди сюди, від цього нігтєва пластина стає більш ламкою і легко слоїться. Також важливо і те, якою пилочкою ви працюєте. Краще не використовувати металеві пилочки , так як вони досить сильно царапають нігтеві пластину і розрушають її структуру. Такі пилочки використовуються в основному, для акрилових нігтів. Я звісно користуюсь скляною пилочкою, вона має достатньо гладку поверхню, підпилює ніготь дуже м’яко, при цьому ані трішки не ламає його. Також для натуральних нігтів добре підійдуть палички на резиновій чи картоновій основі. Підпилювати нігті краще всього в сухому стані і перед прийняттям лікувальних ванночок.
Кутикула вважається частиною нігтя і також потребує постійний догляд. Для початку її потрібно пом’якшити спеціальними препаратами. Через деякий час, коли кутикула достатньо зволожена, її потрібно відкинути за допомогою спеціальної манікюрної палички. Завжди такі палички виготовляються з бамбукового чи апельсинового дерева. Після цього щипцями можна відрізати залишки. Тільки працювати потрібно в край акуратно, щоб не пошкодити шкіру.
В кінці процедури як завжди потрібно покрити поверхню нігтя захисним препаратом. В косметичних салонах представлено безліч різних засобів для нігтів. Між ними засоби для догляду за нігтями, які вирівнюють нігтеві пластину, зміцнюючий засіб з алмазними краплинами, висвітлюють багато інших. Виберіть ту, яка вам найбільше підходить.
До вибору лаку потрібно підійти відповідально. Пам’ятайте що не можна досить довго красити нігті темними кольорами. Від цього нігтеві пластина може потемніти чи пожовтіти. Взагалі темні відтінки потрібно наносити на основу. Дешевими лаками також бажано не користуватися, так як вони досить сильно руйнують структуру нігтя. Не тримайте нігті завжди накрашеними, дайте їм можливість подихати. Для видалення лаку з нігтів, використовуйте засіб для зняття лаку, без вмісту ацетону, так як ацетон досить глибоко впливає на красоту та здоров’я нігтів.
Піклуйтесь про свої руки, доглядайте за нігтями та руками, не забувайте і про догляд за ногами, за нігтями на ногах. Вони також потребують догляду. Нігтева пластина на ногах, також може пожовтіти із –за частого використання лаків чи не правильного живлення. Для їх відбілювання можна також використовувати лимонний сік. Щоб нігті на ногах мали доглянутий вигляд , регулярно робіть педикюр і користуйтесь захисним покриттям.
Секрет красивих нігтів в правильному живленні, регулярному та акуратному манікюрі, якісному лаку, поживних та зволожуючих ванночок і постійному догляді за нігтями, в тому числі і в домашніх умовах. Дотримуючись цих не важких правил, ваші нігті завжди будуть залишатися в ідеальному стані.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas