Віск для депіляції — DOLCE VITA

воски  папір 100м воски
Віск вузький ролик
Папір в рулоні
Віск Австралійський
100мл 100м 100мл
- грн. - грн. - грн.
стрічки 100шт воски воски
Стрічки для депіляції Віск Мікроміка
Віск Натуральний
100шт 100мл 100мл
- грн. - грн. - грн.
воски воски
воски
Віск Шоколадний
Віск Азуленовий Віск Хлорофіловий
100мл 100мл 100мл
- грн. - грн. - грн.
воски воски
воски
Віск Рожевий Віск Лимонний Віск Індійський
100мл 100мл 100мл
- грн. - грн. - грн.

Віск для депіляції волосся

maxresdefault

Воскоплави — спеціалізоване обладнання призначене для розігріву воску. Завдяки термалізації воскоплава яка забезпечує підтримку постійної температури протягом тривалого часу чим забезпечує швидке та ефективне проведення воскової депіляції. Сама процедура воскової депіляції передбачає не просто позбавлення небажаного волосся але і відповідний догляд за шкірою до та після процедури.

Обладнання представлене в двох видах – воскоплави касетного та воскоплави баночного розігріву. Касетні воскоплави представляють собою ємність для касети з воском на підставці. Забезпечують рівномірний нагрів та обладнанні спеціальним віконцем що дозволяє бачити рівень залишку воску. Баночні воскоплави характеризуються великою потужністю та об’ємом . Вони оснащені терморегуляторами і використовуються для розігріву воску в банках. Всередині апарату розміщений керамічний нагрівач який рівномірно розподіляє тепло не перегріваючи віск та підтримує температуру.

Воскоплави дуже зручні та безпечні в експлуатації що дає змогу користуватись ними як у саланах красоти так і в домашніх умовах.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas