Воскова депіляція — B.S.

 віск в блоках гарячий олія до та після депіляції олія до та після депіляції
Гарічий віск Шоколадний Олійка до депіляції Олійка після депіляції
500г 400мл 400мл
- грн. - грн. - грн.
 віск в блоках гарячий віск в блоках гарячий стрічки 100шт
  Гарячий віскМаїсовий
Гарічий віск Бразилійський Сирічки
500г 500г 100шт
- грн. - грн. - грн.

Воскова Депіляція

Великою популярністю на сьогодні користується один з найстаріших методів депіляції – ваксинг (воскова депіляція або біоепіляція). Дана процедура є досить ефективною, яка не потребує великих затрат часу та фінансів.

Період після процедури: одразу після процедури рекомендується нанести заспокійливий крем, чи засіб, що уповільнює ріст волосся. Протягом доби після процедури не засмагати та уникати контакту з водою, уникати відвідування бані, сауни, солярію. 2 дні після процедури рекомендується носити легкий одяг з натуральних тканин.
Покази, протипокази: до показів належить небажаний ріст волосся на будь-якій ділянці шкіри. До протипоказів належать наступні: наявність пошкоджень шкіри, сильного подразнення, важка форма варикозної хвороби, запальні захворювання шкіри, наявність родинок, бородавок, папілом, важка форма цукрового діабету.

Компанія «RIXUS» пропонує широкий асортимент восків для різного типу шкіри та волосся: Holiday, Dolcevita, Skin System, Kneet Box… Для більш детальної інформації, який саме віск вам підійде Ви зможете отримати зателефонувавши до нас або завітавши в наш магазин. Там Ви зожете придбати не тільки віск але й засоби по догляду після депіляції які Вам допоможуть проти вростання волосся чи видалення залишку воску з шкіри.

На сайті зображений не весь асортимент компанії.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas