Косметологія

clarena_logo_bitmapa_RGB1 CLARENA (Польща)
Dolce-Vita-Logo-Web DOLCE VITA (Італія)
depilflax100_bYn1-300x102 DEPILFLAX (Італія)
loial250211_8 SKIN SYSTEM (Італія)
105872 B.S. (Україна)
holiday-depilatori HOLIDAY (Італія)

 


Професійна косметика для косметологів

Великою популярністю на сьогодні користується один з найстаріших методів депіляції – ваксинг (воскова депіляція або біоепіляція). Дана процедура є досить ефективною, яка не потребує великих затрат часу та фінансів.

цукрова депіляція

Переваги і недоліки: Як і всі способи видалення волосся, депіляція воском має свої переваги і недоліки. Переваги: при систематичному використанні процедури волосся потоншується, ріст волосся уповільнюється, воскова депіляція може використовува

тись для всіх типів шкіри, колір волосся не має значення,  ефект — до двох місяців, невисока вартість процедури. Недоліки: вірогідність вростання волосся, вірогідність появи подразнення.

воскова депіляція

Підготовка  та особливості процедури: перед восковою депіляцією не можна проводити процедуру хімічного пілінгу. Довжина  волосся, що видаляється, повинна складати не менше 4 мм. Не бажаним є розпарювання шкіри перед процедурою. Процедура є досить неприємною, тому у пацієнтів з низьким порогом больової чутливості не виключене застосування знеболюючої мазі або спрею.  Для гарного результату воскову депіляцію бажано  проводити один раз в 3-4 тижні.

Період після процедури: одразу після процедури рекомендується нанести заспокійливий крем, чи засіб, що уповільнює ріст волосся. Протягом доби після процедури не засмагати та уникати контакту з водою, уникати відвідування бані, сауни, солярію. 2 дні після процедури рекомендується носити легкий одяг з натуральних тканин.
Покази, протипокази: до показів належить небажаний ріст волосся на будь-якій ділянці шкіри. До протипоказів належать наступні: наявність пошкоджень шкіри, сильного подразнення, важка форма варикозної хвороби, запальні захворювання шкіри, наявність родинок, бородавок, папілом, важка форма цукрового діабету.

Компанія «RIXUS» пропонує широкий асортимент восків для різного типу шкіри та волосся: Holiday, Dolcevita, Skin System, Kneet Box… Для більш детальної інформації, який саме віск вам підійде Ви зможете отримати зателефонувавши до нас або завітавши в наш магазин. Там Ви зожете придбати не тільки віск але й засоби по догляду після депіляції які Вам допоможуть проти вростання волосся чи видалення залишку воску з шкіри.

На сайті зображений не весь асортимент компанії.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera