Кератиновий шампунь для відновлення волосся

Кератиновий шампунь Oyster

Кератинова серія для волосся від професійної італійської марки Oyster, представляє собою чотири фази за доглядом вашого волосся.

Першу фазу  кератинової серії представляє шампунь  для пошкодженого, сухого волосся з великим вмістом кератину. Шампунь досить м’яко  очищає волосся та шкіру голови і підготовлює волосся до наступного етапу. Комплекс AURVEDA MIX позичений із індійськиж традицій , включає в себе екстракти кунжуту , оливкового масла, хни,бакопи і мелії, відновлює волосся придає йому еластичність,енергію, блиск, шовковистість. Містить велику кількість кератину, який проникає в структуру волосся, зміцнює його і завдяки цьому волосся миття голови становиться шовковистим, а головне здоровим. Завдяки екстракту хни, який міститься в шампуні, надає лікувальні та відновлюючи дії  на ослаблені частини  вашого волосся. Завдяки еліксиру красоти, кунжутне масло має  тисячолітню історію, воно володіє способом  глибоко  проникає в шкіру голови , зм’якшує і очищає її, діючи, як природній антиоксидант. Кунжутне масло одне із не багатьох натуральних продуктів, які мають здатність поглинати ультрафіолетові промені , масло відновлює , повертає здоровя шкіри голови,швидше заживають рани на шкірі голови інтенсивно зволожує та відновлює волосся по всій довжині.  Ще до складу шампуню  входить в ходить екстракт оливи, підвищує тонус шкіри голови і зміцнює волосяну цибулину. Збагачений жирними кислотами  та поживними елементами, масло оливи надає волоссю силу і додає йому швидкість росту волосся.

Кератиновий шампунь рекомендується  використовувати  з іншими продуктами серії «Cutinol» .

Спосіб використання: нанести не велику кількість шампуню на шкіру голови, і масажувати до появи піни. Змити теплою водою, зразу же нанести повторно  по всій довжині волосся волосся і масажувати приблизно 2-3 хвилини. Змити теплою водою і перейти  до  фази №2.

Ємкість — 250мл/1л

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas