Утюжки (випрямлячі)


утюжки babyliss утюжки gama
BaByliss GA.MA
утюжки moser
Moser JAY 2
утюжки інфініті
Hair Master  Infinity

Якому утюжку Ви надаєте перевагу?

View Results

Loading ... Loading ...

З давніх часів пердстакники прекрасної половини людства придиляють велику увагу своїй зовнішності, а саме своїм зачіскам, завдяки яким можуть підкреслити свої достоїнства та надати волоссю шикарного вигляду, та приховати недоліки, внести позитивні зміни у будні і виглядати привабливішими.

На сьогоднішній день існує безліч видів для укладки волосся, які створюють за допомогою інструменту: фени, утюжки, плойки, браші… Ви можете надати свому волоссю різної ворми в залежності від вашого настрою. На допопомогу приходять сучасні технології — вирішують будь-яке Ваше питання. Ми називаємо його професійний інструмент — оскільки він використовується в салонах краси та перукарнях але їх також можна використовувати в домашніх умовах, професійна техніка має набагато довший термін роботи.

Щипці випрямлячі мають властивість нагріватись за лічені секунди та бути готовими до використання. За допомогою професійних щипців Ви зможете випрямити своє волосся та надати йому шовковистості та блиску, часто використовують утюжки люди у яких кучеряве волосся від природи або для створення стильної зачіски. Праски оснащені новітнім покриттям — це кераміка, титан, турмалін, але зарас зявилась новинка — нанотитанові пластини, які обережно ставляться до волосся та не пошкоджують його.

Перед тим, як купити щипці для волосся, перш за все віддайте перевагу пластинам з турмаліновим покриттям, оскільки турмалін при нагріванні виділяє ряд негативно заряджених іонів, які являються природнім кондикціонером для Вашого волосся. Результат — волосся виглядає блискучим та шовковистим  на дотик. Якщо поверхня покрита нанотитановими частками срібла то вони являються ще й антибактеріальними пластинами, а це також важливо в наш час, якщо брати до уваги нашу екологію, тому вибирайте для свого волосся найкраще і бутьте задоволені своїм результатом вибору.

Утюжки засновані ще з давніх часів на термічній обробці, свій початок вони беруть ще з далекого 1906 року. Більше ста років тому Simon Monroe винайшов і запатентував перші щипці для випрямлення волосся.

На сьогоднішній день професійними випрямлячами нікого не здивуєш. Хоча компанія «RIXUS» дає Вам змогу купити по вигідній ціні ідеальний професійний інструмент для вашого волосся. Утюжки з новітнім покриттям — турмалін та нанотурмаліновими пластинами, які обережно ставитимуться до Вашого волосся та нададуть йому природнього вигляду.

Отже, сучасні щипці випрямлячі для волосся є справжнім продуктом тисячоліття.

Компанія «RIXUS» — пропонує Вам широкий асортимент професійного інструменту від провідних компанії європи: BaByliss, Moser, Ga.Ma, Hair Master, Coif*in… В нас Ви зможете отримати повну консультацію досвідчених менеджерів та корисні поради у використанні професійної техніки, звернутись можна за номером телефону.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera