Ультрафіолетові лампи
UF Lamp  UF Lamp UF Lamp
001 002
003
- грн. - грн. - грн.
818 000
UF Lamp UF Lamp
818 000
- грн. - грн.

Ультрафіолетові лампи

Завдяки розвитку гелевого нарощування, а також використання змішаних технологій, які суміщають акрилові та гелеві технології, ультрафіолетова лампа стала незамінним приладом в косметології.

Ультрафіолетова лампа випромінює промені, які впливають на закріплення гелевого шару накладеного на нігті і тим самим спрощує роботу майстра. Основу конструкції ультрафіолетової ламп становить закритий корпус, призначений для захисту очей від попадання ультрафіолетових променів, в якому зроблені отвори для рук. Потужність ультрафіолетових ламп, від якої залежить час висихання гелю, буває від дев’яти до тридцяти шести ват. У деяких моделях таких уф-лампочок кілька, що спояє швидшому закріпленню геля. Завдяки сучасному компактному дизайну ними легко користуватися і в домашніх умовах.

Деякі моделі ультрафіолетових ламп спеціально обладнані нижньою панеллю, що знімається, для створення гелевого педикюру. Також лампи оснащені таймером (електронним або механічним) і вентилятором, який охолоджує нігтьові пластини. Деякі моделі мають роздільники для пальців.У косметології ультрафіолет виконує дві функції — сприяє поляризації гелю і одночасно профілактично діє на нігті оберігаючи їх від виникнення грибкових захворювань. При покупці ультрафіолетових ламп слід звернути увагу на параметри спектра, який впливає на швидкість полімеризації.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera