Тримери для носа, бороди

 
Forfex Palm Pro Mini
Forfex Palm Pro Mini
FX44BE FX44E
- грн. - грн.
 
BaByliss Trimmer
Jaguar J-Cut mini
FX757E ***
- грн. - грн.
 
Moser Pocket Panel
Moser Pocket
3214-0050 1559-0050
- грн. - грн.
 
Gama GNT

GNT510
- грн.

Тримери

Основне призначення тримера це акуратне підрівнювання волосся. Даний інструмент легкий і зручний в роботі і зберіганні, а також незамінний для видалення зайвого волосся з носа і вух. Він істотно полегшує чоловікам догляд за вусами, бородою та бакенбардами, а жінкам допомагає позбавитися від непотрібних волосків на найбільш чутливих ділянках шкіри.

Безумовно, видалити волосся, до прикладу з носа, можна і з використанням ножиць. Але при цьому існує ймовірність пошкодження шкіри. У цьому і полягає відмінність тримера від ножиць, він має різні насадки із захистом від пошкодження. Тримери, які призначені для видалення волосся в носі і вухах, повинні бути обтічної форми, і мати вузький носик з обертовою голівкою, яка дозволяє рівномірно і безпечно позбавлятися від непотрібних волосин. Жіночі тримери — це синтез бритви і ножиць. Завдяки спеціальній насадці і закруглення, порізатися його лезом практично неможливо.

При покупці необхідно звернути увагу на спосіб живлення приладу. Якщо він працює на батарейках, ним можна скористатися в будь-якому місці. Якщо ж тример працює від мережі, він має перевагу в тому, що не потрібно міняти батарейки.

Після кожної стрижки проводиться очищення тримера від волосся. У комплектах присутня для цього спеціальна щіточка. Перед покупкою потримайте його в руці. Переконайтеся, що він зручно розташовується в долоні, що, відповідно дозволить без зусиль перемикати кнопки на рукоятці.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera