Електробігуді купитиBaByliss BaByliss BaByliss
BAB3021E BAB3025E
BAB3031E
- грн. - грн. - грн.

Термобігуді

Популярність термобігудів зростає з кожним роком. Це пояснюється тим, що їх використання дозволяє отримати об’ємну зачіску легко і швидко — буквально за 15-20 хвилин. Для того щоб отримати бажаний ефект, необхідно знати, як правильно використувати термобігуді.

Зовнішній вигляд термобігудів нагадує звичайні бігуді, однак всередині у них є спеціальна порожнина, в яку заливається парафін. При достатньому нагріванні парафін починає плавитися, зберігаючи на тривалий час тепло. Локони, накручені на термобігуді, прогріваються і закріплюються рівномірно.

Термобігуді «нового покоління» випускаються з бархатистою або керамічною поверхнею, що допомагає захистити структуру волосся від пошкоджень.

При виборі термобігудів важливо визначити їх розмір. Менший діаметр дозволяє зробити дрібну завивку, причому вона тримається дещо довше, ніж завивка великими бігудями. Великий діаметр дозволяє не стільки завити волосся, скільки зробити їх більш об’ємними і пишними. Якщо ви використовуєте термобігуді невеликого діаметру, то після завивки отримаєте дрібні завитки. При накручуванні пасма на великі термобігуді волосся впадуть на плечі плавними пишними хвилями. Тим, у кого коротке волосся, краще відмовитися від придбання занадто дрібних бігудів, інакше після завивки вийде укладка в афростилі. Краще використовувати термобігуді середнього розміру, тоді волосся придбає бажану хвилястість і пасма ляжуть рівно.

Термобігуді, так само як і інші апарати для укладки, завдають шкоди волоссю. Щоб зменшити їх негативний вплив, обирайте термобігуді, які можуть контролювати ступінь нагрівання в залежності від типу волосся.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas