Стерилізатори

   
Germix Germix
8918002 8918003
- грн. - грн.
   
MicroStop MicroStop Sterill
8918001 8918004
- грн. - грн.
 
Beauty Service Micro Stop
0001 8918000
- грн. - грн.

Стерилізатори

Кожному косметичному салону для роботи необхідний стерилізатор, який усуває можливість передачі грибкових захворювань та інфекції між клієнтами салона. Регулярна стерилізація інструментів  важлива дія від якої напряму залежить здоров’я ваших клієнтів та репутація салону. При активній роботі салону через руки майстра манікюра чи педикюра та косметолога щоденно може проходити велика кількість клієнтів і тому стерилізатор повинний не тільки якісно виконувати свою роботу але робити її швидко.

При стерилізації інструмент опускають в спеціальний дезінфікуючий розчин а після омивають в проточній воді. Дальше відбувається процес стерилізації в косметичному стерилізаторі. Вони бувають повітряними або паровими з з обов’язковою наявністю сертифіката якості.

Найбільш поширеним за рахунок своєї швидкодії і простоти у використанні є спосіб обробки інструмента в кульковому стерилізаторі. Кульковий кварцовий стерилізатор здатний провести дезінфекцію за 10-20 секунд. Він призначений для металічних інструментів манікюра та педікюра. Кварцевим він називається тому, що ємкість для дезінфекції у стерилізатора заповнена  невеликими кульками з кварцового скла, які легко нагріваються до температури в 250-279 градусів. При цьому кульки утримують втримують інструменти в бажаному положенні.  Через 6-12 місяців, в залежності від інтенсивності використання, бажано кварцеві кульки обновити.  Ще одною перевагою кварцового стерилізатора є те що після такої обробки інструмент залишається сухим що виключає можливість виникнення корозії. Окрім того стерилізатор може знаходитись в робочому режимі протягом дня і майстер може провести дезінфекцію інструменту прямо на очах у клієнта, що безсумнівно є дуже позитивним чинником.

Ультрафіолетові стерилізатори застосовуються для стерилізації і зберігання перукарських інструментів. В більшості їх використовують для зберігання стерильного інструменту оскільки за допомогою дії ультрафіолетових ламп усувається тільки бактеріальна та грибкова флора. За допомогою ультрафіолетових стерилізаторів можна проводити холодну стерилізацію для пластмасових гребінців і косметологічних спонжиків.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera