Плойки BaByliss

 
BaByliss BaBy Curl BaByliss Triple Barrel Waver
BAB2060E BAB2061E
- грн. - грн.
BaByliss Titanium Turmaline BaByliss Tourmaline
BAB2269E BAB2335TTE
- грн. - грн.
 
BAaByliss Ceramic BaByliss Titanium Turmaline
BAB2270TTE BAB2271TTE
- грн. - грн.
 
BaByliss Titanium Turmaline BaByliss Titanium Turmaline
BAB2282E BAB2280E
- грн. - грн.
   
BaByliss Titanium Turmaline BaByliss Titanium Turmaline
BAB2274TTE BAB2273TTE
- грн. - грн.
 
BaByliss Titanium Turmaline BaByliss Conismooth
BAB2272TTE BAB2225TTE
- грн. - грн.
BaByliss 3D Hi-Def Waver Ionic
BaByliss 3D Waver Ionic
BAB2469TTE BAB2369TTE
- грн. - грн.

BaByliss професійні плойки для укладки волосся

Компанія «RIXUS» пропонує широкий асортимент продукції, а саме професійні плойки BaByliss. Як відомо професійні плойки більш практичніше та довоготриваліші в використанні професійному так і в домашньому. Ми надаємо систему знижок та безліч акційних пропозицій.

Плойка BaByliss – це професійний перукарський інструмент, який полегшує Вашу роботу та надає волоссю максимального результату і природного вигляду. Придбавши плойку в нашій компанії Ви отримаєте повну та якісну консультацію досвідчених менеджерів, та повне сервісне обслуговування.

Торгова марка BaByliss відома на весь світ своїми новітніми та якісними розробками. Завдяки новому покриттю плойок, вони не пошкоджують волосся та надають чіткого локону. Плойка – це потрібна річ для кожної стильної жінки, яка хоче виглядати на всі 100%. Новітнє покриття турмалін та титан турмалін — доглядає за Вашим волоссям і робить його насичено блискучим та природнім.

Компанія Ріксус – це провідний дистриб’ютор професійної косметики, перукарського інструменту, обладнання для перукарень та салонів краси, ми пропонуємо широку лінію продукції, яка задовольнить найвибагливішого клієнта. В нас Ви зможете купити плойки відомих брендів, а саме – BaByliss, Moser, Hair Master, Gama, Wahl

Плойка BaByliss надасть Вам змогу досягнути бажаного результату швидше ніж будь-який непрофесійний інструмент. Швидкий нагрів покриття плойки, видовжений провід для полегшення роботи, зручна ручка для більш чіткого та зручного використання плойки, якісна і надійна французька річ, яка служитиме Вам довгий час.

Компанія BaByliss вже довгий час лідирує на світовому ринку та створює все нові і нові варіанти для полегшення роботи майстрів.

Для салонів краси, професійних магазинів та дистриб’юторів діє знижка.

Для детальної консультації чи звичайних порад звертайтесь за номером телефону.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas