Плойки


BaByliss GA.MA

Moser Wahl

інфініті плойки
Infinity

Плойки

Для створення зачіски сучасної жінки, в арсеналі салону краси повинно бути кілька різних видів плойок, що дозволяє працювати з різними видами волосся. Плойкою можна підкручувати кінці волосся, завдяки цьому зачіска набуває пристойного вигляду. Кінці волосся можна підкручувати як назовні, так і всередину.  Для коротких стрижок краще всього підкручувати волосся назовні. У повсякденному житті плойками часто користуються, щоб привести в порядок чолку або ж дещо створити локони.

Не дивлячись на достоїнства та універсальність плойок, їхня головна цінність полягає  у створенні розкішних локонів. Зовсім не секрет, що більшість із жінок просто мріють про грайливі кудряшки та витрачають багато часу на створення таких зачісок.

Плойку необхідно використовувати лише на сухе волосся – це головне і дуже важливе правило. Нанесіть термозахисний спрей. Також добре використовувати спеціальні захисні речовини. Рекомендується для жорсткого і хвилястого волосся використовувати випрямляючі  спреї  та бальзами. Для фіксації необхідно нанести лак сильної або ж еластичної  фіксації.

Досить великої  уваги варто приділити вибору плойки. Велике значення відіграє поверхня, котрою покритий пристрій це зазвичай метал, кераміка або титан турмалін. Останнім двом варто надати перевагу оскільки вони бережніше ставляться до волосся.  Також немаловажливим фактором являється вибір діаметру. Для густого та довгого волосся підходять плойки діаметром 25-38мм. Для короткого та середнього волосся краще обрати діаметр 13-25мм. Також є моделі з терморегулятором, котрі  дозволяють  підібрати оптимальну температуру для створення локону відповідно до структури волосся. Для тонгого рекомендується температура 120-180 градусів, для грубшого –  180-200 градусів.

Плойки можна поділити на кілька видів. Одні служать для завивки волосся, інші служать в ролі фена (плойка-фен), треті  (плойка-утюжок) служать для випрямлення волосся.

Плойки для завивки бувають як стандартної форми з різними діаметрами, так і конусоподібні – для створення локону різного діаметру, спіральні  – для створення упругого локону, потрійні – дають змогу робити хвилеподібні локони та двойні для створення «вісімки».

Немаловажливим фактором виступає іонне покриття, котре допомагає захистити пори волосся від засобів стайлінгу, крім того допомагає плойці швидше та гладкіше скользити по волоссю, тим самим роблячи роботу майстра швидкою та легшою. Іонна технологія добра тим, що надає волосся особливого блиску, волосся робиться більш слухняним та екластичним. Також  час нагрівання таких плойок як правило менший, що дозволяє зекономити час.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas