Ножиці Katachi

Katachi Katachi Katachi
K1250
K1255 K1260
- грн. - грн. - грн.
Katachi Katachi Katachi
K1450 K1455 K1460
- грн. - грн. - грн.
Katachi Katachi Katachi
K1650 K1655 K1660
- грн. - грн. - грн.
Katachi Katachi Katachi
K1750 K1755 K1760
- грн. - грн. -грн.

Katachi перукарські ножиці для стрижки волосся

Ножиці торгової марки Katachi — це спільний проект тайванського виробника, який має хорошу репутацію на ринку Азії. Компанія Katachi продає свою продукцію на ринку вже близько 10 років і користується особливою популярністю в азіатських країнах. Провідні фахівці компанії займаються дизайном, розробкою і виробництвом професійних ножиць для перукарів.

Назва торгової марки Katachi перекладається (з япон.) як «образ». Це говорить про те, що такими ножицями можна створити різні образи за бажанням клієнтів. На всіх виробах цієї торгової марки є спеціальний знак Katachi у вигляді ієрогліфа, що з’єднує в собі 2 стихії: знання та вміння бренду з Тайваню, а також удосконалення дизайну.

 Відмінністю продукції бренду Katachi можна назвати високоінтелектуальний підхід до виготовлення кожної одиниці продукту, сучасний дизайн і багатофункціональність. Ножниці виготовляють з високовуглецевої загартованої сталі, це дозволяє виробам бути міцними і зносостійкими. Заточування і поліровка для полотен ножиць проводиться вручну. Всі ножиці виготовляються на сучасному обладнанні. Як і належить для кожної поважаючої себе компанії, всі виробники продукції Katachi контролюють якість усіх виготовленних одиниць на всіх етапах.

Компанія Katachi разом з провідними в перукарській справі російськими фахівцями не так давно відправила у продаж колекцію ножиць CLASSIC, які відповідають усім вимогам як європейської, так і російської шкіл перукарського мистецтва.

Особливу увагу варто звернути на філіровочні ножиці марки Katachi — Ergonomic K 1760 6.0. Полотна ножиць мають 36 зубців, що при філіровці полегшує виведення гребінця з волосся. Зубці зроблені таким чином, що між ними утворюється роз’єм у формі еліпса, що значно полегшує стрижку і менше травмує волосся, не пошкоджуючи структуру.

Всі ножиці торгової марки Katachi  постійно вдосконалюються. Саме це і є головною відмінністю продукції на тлі інших виробників. При розробці новітніх моделей виробники ножиць постаралися врахувати особливе положення рук майстрів під час стрижок. Ножиці мають кільця у формі еліпса і ергономічні ручки, які дозволяють зняти навантаження з руки майстра, що в свою чергу, не заважає застосовувати фантазію, працюючи над зачіскою.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas