Ножиці Jaguar

Jaguar Pre Style

 

Jaguar Profi Class

 

Jaguar Comfort Class

 

Jaguar Master class

 

Jaguar Champion Class

 

Jaguar Premium Class


Jaguar перукарські ножиці для стрижки волосся

Багаторічний досвід та елегантність, чіткість ліній, якість — це хороші риси, які вже безліч років наші постачальники зв’язують з інструментами для стрижки і професійними інструментами для укладки  волосся Jaguar.

Виробництво професійних ножиць – діло всього життя фірми Jaguar. Кожен день вони виготовляють більш ніж 3000 одиниць продукції. Багаторічний досвід, постійно зростаючі обє’ми технологічних напрацювань і використання найсучаснішого виробничого обладнання, дозволяє створювати перукарський інструменти, який відповідає високим вимогам ринку. Цю задачу фірма JAGUAR вирішує з 1932 року – на заводі в німецькому містечку Золінгер  та обслуговує  замовникіів більш ніж в 80 країнах світу.

На сьогоднішній день компанія Ріксус – являється постачальником професійного інструменту Jaguar у Львові та Львівській області. В нас ви зможете купити буді-яку річ від відомої торгової марки німеччини.

Компанія Ягуар виробляє не тільки ножниці для майстрів-перукарів, а й безліч іншого професійного інструменту – фени для волосся, утюжки для випрямлення та підкрутки волосся, аксесуари, які використовуються в підручних засобах для полегшення укладки волосся.

Практично постійно гострі ножиці в результаті використання мікрокарбідного металу. Черезвичайно довготривалий термін роботи без заточки ножниць завдяки професійному металу та льодяній закалці Friodur при 1800С. Завдяки методу використання порошкового металу тверді карбіди досить малі і розподілені рівномірно; крім того в цьому металі висока концентрація ванадія. Це дозволяє досягнути максимального результату твердості мікрокарбідного металу.

Високопрофесійна форма полотна з точністю до міліметра, завдяки використанню нової технології заточки на станках КЧПУ, а також автоматично настроюючи плоска гвинтова система SMART SPIN забезпечує незрівнянну легкість прекрасну плавність руху інструмента.

Завдяки вигнутій внутрішній стороні полотна ножниці досягають максимального зрізу волосся – слайсінг.

тел.: (032)247-77-38 / (067)247-77-38

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas