Догляд за перукарськими ножицями

Правила, котрих необхідно достримуватись:

  1. Якщо ваші перукарські ножиці потребують ремонту, обов’язково віддайте їх в спеціалізований сервісний центр.
  2. Старайтесь не рідше двох разів на місяць провіряти ріжучі закінчення. Якщо вони гострі то ви без особливих зусиль зможете розрізати невеликий кусок вати. У випадку якщо кінець ножиць тягне ворсинки вати, а ножиці не такі гострі як раніше – віддайте їх в сервісний центр для заточки. У них є спеціалізовані станки, які вирішать цю проблему. Майстер приведе в порядок ваш інструмент.
  3. Ножиці —  складний механізм. Не вартує самому їх розбирати, особливов тих випадках, коли  на них стоїть не простий гвинт, а гвинтова група. Це може Вам надто дорого обійтись в майбутньому, оскільки незнати чи буде можливість відновити інструмент у подальшому.
  4. Ні в якому випадку не пробуйте точити ножиці самотушки і бажано не давати на заточку дорогий інструмент знайомим майстрам. Результат Вас не порадує плюс є ймовірність зіпсувати ножиці назавжди. Вирішити проблему зможуть лише працівники сервісного центру.
  5. У випадку якщо Ви довгий час не користуєтесь вашими ножицями – протріть їх чистою сухою мікрофіброю і обов’язково змажте. Сталь – це також метал, який з часом окислюється. Запам’ятайте, що зберігатись ножиці повинні в чистоті та бути завжди змащеними.
  6. Час від часу слідкуйте за натяжкою полотен. Вам повинно бути комфортно ними працювати. Натяг повинен бути не сильним і не слабим, в іншому випадку вам не будуть виходити рівні зрізи на волоссі.
  7. Якщо вам випадково впали ножиці на підлогу, перестаньте ними користуватись і одразу ж віддайте їх на ремонт в сервісний центр.
VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas