Перукарські ножиці


Jaguar JAY 2

Katachi Kasho

Kiepe

Як вибирати ножиці?

Правильний догляд за інструментом

Компанія RIXUS — пропонує широкий асортимент професійної продукції, а саме професійні ножиці для стрижки волосся від відомих торгових брендів: Jaguar (Німеччина), Katachi (Китай), Kiepe (Італія), Kasho (Японія).

У будь-якому салоні  чи перукарні для майстрів-перукарів основним інструментом для роботи завжди були перукарські ножиці. Для якісної роботи та підтримання іміджу салону, необхідно підібрати якісний інструмент. Такі ножиці повинні бути виготовлені із спеціальної сталі, з високим вмістом кобальту та мікрокарбідів.  Раніше еталонними вважались ножиці із хірургічної сталі. Спеціальна обробка сталі дозволяє не втрачати своїх ріжучих якостей, для цього зріз волосини повинен бути максимально м’який.

Одну із ключових ролей відіграє сам гвинт. Правильно закритими вважаються лише ті ножиці, у яких полотно закривається лише на половину своєї довжини. В іншому випадку, коли полотна буде бовтатись одне відносно іншого  — це призведе до передчасної поломки ножиць.

Будь-який майстер відрізняється від інших, тому перукарські інструменти також бувають різної конструкції. Ножиці для стрижки необхідно індивідуально підбирати під свою руку адже ніхто окрім Вас не знає наскільки зручно Вам буде працювати. Якщо неправильно підібрати ножиці – це може вплинути на якість виконання роботи.

Важливо пам’ятати про правильне миття інструменту та періодично змащувати його спеціальним маслом для перукарських інструментів. Варто потримати розкриті ножиці під струєю холодної води, після чого протерти їх сухою мікрофіброю та додати невелику кількість масла. Важливо використовувати лише  спеціальне масло адже будь-яке інше може нанести шкоди для ножиць і в деяких випадках їх уже не можливо буде відновити.

Із професійним інструментом потрібно акуратно поводитись. Завжди закривати ножиці після експлуатації, слідкуйте за станом ріжучих поверхонь – вони завжди повинні залишатись гострими. На заточку дорогий інструмент бажано давати тільки професійним майстрам, котрі як правило співпрацюють з постачальниками у яких куплялись ножиці. Це допоможе запобігти зайвим проблемам і ваші професійні ножиці будуть радувати Вас і Ваших клієнтів протягом багатьох років.

Існує кілька видів ножиць – прямі та філіровочні, все залежить від виду лез. Для прямого зрізу ножиці повинні виготовлятись з мікронасічкою, котра допомагає зрізати волосину прямо та запобігати скользінню. Такими ножицями практикують стригти чоловіків. Ножиці без мікронасічки  рахуються універсальними, з ними виконується техніка ковзкого зрізу.

Філіровочні ножиці поділяються на односторонні та двосторонні, котрі відрізняються за формою і кількістю ріжучих зубчиків. В залежності від того як саме розміщені зуби на одному чи двох полотнах іх прийнято називати односторонніми або ж двосторонніми. За допомогою філіровочних ножиць із зубчиками різної довжини майстер може додати об’єму тонкому волоссю та зробити плавні сходинки. Призмовидні філіровочні ножиці можуть зробити точну лінію з більш м’якими контурами. Моделі професійних ножиць виготовляються різної довжини. Довжину як правило вимірюють в дюймах (1 дюйм = 2,54 см). Найбільш популярні ножиці мають довжину 5,5 дюйма. Для звичайних ножиць, які виконують головну роботу необхідно підбирати довжину полотна, котрі рівна довжині ваших пальців. При окантовці необхідно використовувати ножиці в яких довжина лез є коротшою.

Для реалізації творчості креативних майстрів, необхідно мати в арсеналі кілька вирів ножиць різної довжини та різних типів зрізу. Для стрижки довгого волосся ідеально підходять 6-дюймові ножиці, для повсякденної стрижки найкраще підійдуть 5-5.5 дюймові, також необхідно мати кілька видів філіровочних ножиць.

Також необхідно пам’ятати, які б ви не придбали ножиці, знайте, вони потребують дбайливого ставлення. Високоякісний і дорогий інструмент, такий як професійні ножиці, при правильному та регулярному обслуговуванні, будуть вам довго служити. Для себе необхідно вибирати модель, котра принесе вам задоволення, комфорт в роботі та дасть вам свободу креативності.

VKFacebookGoogle+Twitter
Thanx: Vip-villas
WordPress SEO fine-tune by Meta SEO Pack from Poradnik Webmastera